Прес жовтий ножний It

Прес жовтий ножний It
Прес жовтий ножний It

Характеристики моделі ?

ОРІЄНТАЦІЯ: для фурнітури
КІЛЬКІСТЬ:
шт.
ЦІНА*:
от

0

грн
от 87255 грн. (1 шт.)
*Шановні клієнти, можливі коригування ціни на дані вироби в зв'язку зі світовими змінами (коливаннями) цін на виробничі складові.

Артикул: Пресс желтый ножной It
Одиниця виміру: шт.

Прес жовтий ножний встановлює абсолютно всі види фурнітури. Простий в експлуатації і не вимагає спеціальних навичок для роботи на ньому. Розвальцьовування відбувається за допомогою педалі, яка наводиться в дію ногою (звідси і назва). Відстань між верхньою і нижньою частиною оснастки без праці регулюється, що дозволяє без деформацій і в той же час надійно встановити фурнітуру. Основна перевага ножного преса полягає в тому, що при розвальцьовуванні у установника повністю вільні руки, що дозволяє точно утримувати заготовку і максимально швидко провести установку фурнітури. Такий прес ідеально підійде для великих цехів з високою продуктивністю.
Докладніше
Товар “Прес жовтий ножний It”
доданий до вашого замовлення

Ви можете подивитися своє замовлення в Особистому кабінеті

Продовжити покупки
×
Додаткові можливості
Якщо Ви не знайшли потрібний товар, ми можемо запропонувати Вам:
Професійний підбір кольору для фарбування і перефарбувати виробів будь-якої складності відповідно до індивідуальних побажань. Розробка будь-якої фурнітури за бажанням клієнта: від ескізу до втілення в життя. Матеріали і кількість обговорюються індивідуально. Брендування виробів різної складності підкреслить унікальність вашої торгової марки і зробить її впізнаваною серед споживачів
Залиште свій номер
і ми передзвонимо Вам

Підказка

Свяжитесь с менеджером для обсуждения деталей заказа инструментов

Увійти за допомогою облікового запису в соціальній мережі
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
*