Етикетка модель 2

Етикетка модель 2
Етикетка модель 2

Характеристики моделі

ПАЛІТРА КОЛЬОРІВ:

ще

Інші кольори

Mattsilk

Фуме

Емаль

Вінтаж

Чорніння

Сатин

Будь-який Pantone

Антик

Розрахувати виробництво

Аналог: Етикетка модель 2

КІЛЬКІСТЬ:
шт.
ЦІНА*:
от

0

грн
от 7.29 грн. (1 шт.)
*Шановні клієнти, можливі коригування ціни на дані вироби в зв'язку зі світовими змінами (коливаннями) цін на виробничі складові.

Артикул: Этикетка модель 2
Матеріал: Пластизоль, Метал, Пластик
Одиниця виміру: шт.

Фурнітура етикетка з логотипом виготовлена ​​в індивідуальній формі. Вона може бути виготовлена ​​з різних матеріалів та пофарбована у будь-який колір. Модельєри компанії ARTSTEP можуть створити Вам унікальні деталі, які дозволять підкреслити індивідуальність Вашого бренду. Створюючи оригінальний стиль, Ви зможете у вигідному світлі уявити свою продукцію на ринку. Фурнітура етикетка – це оригінальний виріб, на поверхні якого можна зобразити бренд, назву компанії чи іншу символіку. Розмір, форма та колір цієї етикетки з логотипом може мати різні параметри в залежності від вибору замовника. Переваги компанії ARTSTEP полягають саме в індивідуальному підході до кожної розробки, що дозволяє використовувати нашу фурнітуру в різних сферах легкої промисловості і не тільки. Такі вироби можна встановлювати на меблі, на різноманітну сувенірну та рекламну продукцію, вікна, двері та інше. Вартість виробництва кожного виробу розраховується в індивідуальному порядку, оскільки вона безпосередньо залежить від розмірів, матеріалу, кольору фарбування складності зображення, типу кріплень та обсягу партії, що виробляється.
Докладніше
Місце застосування: Шкіргалантерея, Сумки, рюкзаки, Взуття, Одяг
Тип кріплення: Пришивний, Вуса, Ніжки, Клейовий
Вид виробництва: Лиття
Товар “Етикетка модель 2”
доданий до вашого замовлення

Ви можете подивитися своє замовлення в Особистому кабінеті

Продовжити покупки
×
Додаткові можливості
Якщо Ви не знайшли потрібний товар, ми можемо запропонувати Вам:
Професійний підбір кольору для фарбування і перефарбувати виробів будь-якої складності відповідно до індивідуальних побажань. Розробка будь-якої фурнітури за бажанням клієнта: від ескізу до втілення в життя. Матеріали і кількість обговорюються індивідуально. Брендування виробів різної складності підкреслить унікальність вашої торгової марки і зробить її впізнаваною серед споживачів
Залиште свій номер
і ми передзвонимо Вам
Увійти за допомогою облікового запису в соціальній мережі
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
*