Швейна фурнітура

Швейна фурнітура для виробників одягу

Швейна фурнітура відіграє ключову роль у виробництві одягу, спідньої білизни, курток, спортивних костюмів та інших текстильних виробів. Якісна фурнітура забезпечує довговічність та естетичну досконалість готового продукту. Від вибору фурнітури залежать не лише зовнішній вигляд та функціональність виробу, а й задоволення потреб кінцевого споживача.

Виробники одягу вибирають фурнітуру за такими критеріями як: висока якість, стійкість верхнього шару до стирання, сучасний дизайн, зручність встановлення, можливість вибору у розмірах та кольорах. Перед покупкою необхідно вивчити пропозицію постачальника, відгуки клієнтів, асортименти, цінову політику, додаткові переваги у вигляді оф-лайн магазинів, робота під склад. Тільки після аналізу всіх факторів можна вибрати постачальника швейної фурнітури.

Купити фурнітуру для одягу оптом в Україні можна безпосередньо у виробника ARTSTEP.

Виробничі потужності та гнучкість в обсягах виробництва

ARTSTEP відомий у сфері легкої промисловості вже понад 10 років і зарекомендував себе як надійний постачальник. Співпраця з виробником швейної фурнітури забезпечує доступ до потужностей, здатних упоратися з виробництвом будь-якого обсягу продукції. Це дозволяє виробникам одягу, спідньої білизни, курток та спортивних костюмів впевнено планувати та здійснювати свою діяльність, не турбуючись про можливі проблеми з постачанням фурнітури.
Можливості виробництва дозволяють виконувати індивідуальну розробку практично будь-якої фурнітури з таких матеріалів як метал (ЦАМ), бронза, пластик ТПУ, пластик ABS, пластизоль (м'який ПВХ).
Також ми пропонуємо фарбування фурнітури в індивідуальні кольори з матовим або глянцевим покриттям.

Широкий асортимент фурнітури та наявність готових виробів

Наявність готових виробів на складі спрощує та прискорює процес закупівлі швейної фурнітури, дозволяючи виробникам оперативно реагувати на зміни попиту та випускати нові колекції у стислий термін.
Ми розвіюємо міф про те, що швейна фурнітура — це гудзики і бісер. В асортименти продукції ми винесли такі товари:

 • кнопки для одягу;
 • пришивний декор;
 • пряжки та шльовки для одягу;
 • рамки, кільця, півкільця, перетяжки;
 • декоративні вироби на вусах чи ніжках;
 • продевний декор на ремінь;
 • ланцюги, каміння, перли на одяг;
 • блочки, люверси;
 • застібки фастекс та карабіни;
 • наконечники та дзвіночки на шнурок;
 • кріплення та обладнання для встановлення декору, кнопок, хольнітенів, люверсів.

Доступність продукції у фірмових шоу-румах по всій Україні

ARSTTEP виробник швейної фурнітури має у своєму розпорядженні свої фірмові шоу-руми по всій Україні, що забезпечує доступність і зручність при виборі та придбанні фурнітури для виробників одягу. У шоу-румах представлений широкий асортимент продукції, а кваліфіковані фахівці допоможуть підібрати оптимальні варіанти для потреб.
Купити швейну фурнітуру ARSTTEP в Україні можна у шоу-румах у містах: Бровари, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Хмельницький.

Індивідуальне розроблення нових колекцій фурнітури

ARTSTEP пропонує для своїх клієнтів індивідуально розроблену колекцію фурнітури, враховуючи потреби та побажання замовника. Що дозволяє створювати унікальні та ексклюзивні моделі фурнітури, які будуть ідеально відповідати дизайну та концепції одягу, спідньої білизни, курток та спортивних костюмів.

Ми щороку готуємо нову колекцію швейної фурнітури із застосуванням на готових виробах. Команда спеціалістів модельного будинку ARTSTEP відстежує тенденції світових подіумів та адаптує під вітчизняний ринок, продумує зручність кріплення та функціональність.

Колекція фурнітури представлена в ART-підбірках, де ми підібрали образи не тільки для верхнього та повсякденного одягу, а й на купальники, спідню білизну, джинси, головні убори, ремені та портупеї. Хочете більше ідей як застосовувати робочу фурнітуру та декор – заходьте до Галереї застосування фурнітури.

Як вибрати швейну фурнітуру?

Перед придбанням фурнітури для одягу варто попередньо продумати місце його кріплення та функціональні навантаження. Деякі елементи можуть поєднувати кілька функцій: кріплення, декор, застібка.

Фурнітура для одягу представлена в розмірній сітці та асортименті кольорів: стандартних металевих та унікальних (білий, чорний, антик, фуме та ін.). Якщо серед усього переліку Ви не змогли знайти потрібний виріб, зробіть замовлення на виробництво фурнітури.

Швейна фурнітура включає великий перелік товарів, які незамінні і широко використовуються на верхньому одязі, білизні, трикотажному або в'язаному одязі. Весь асортимент може використовуватися як на жіночому, так і чоловічому одязі. У нас Ви знайдете унікальну фурнітуру із колекції Kids для дитячого одягу.

Саме фурнітура робить одяг комфортним і зручним у носінні, а декор дозволяє досягти унікальності.

Чому варто працювати з перевіреним виробником-постачальником

Важливо, щоспівпраця з перевіреним виробником-постачальником швейної фурнітури забезпечує надійність, якість та стабільність у роботі. Такий постачальник гарантує відповідність продукції високим стандартам якості, оперативне виконання замовлень, а також забезпечує технічну підтримку та консультації з усіх питань, пов'язаних із вибором та застосуванням фурнітури.
Купити швейну металеву або пластикову фурнітуру можна оптом безпосередньо від виробника ARTSTEP. Ми постійно оновлюємо асортимент фурнітури та декору виробами власної розробки та виробництва. Можливі поставки на замовлення за Вашими ескізами, приймаємо замовлення на розробку брендованої фурнітури, наносимо логотип на готові вироби. Асортимент товарів від ARTSTEP різноманітний, також Ви знайдете у нас фурнітуру для взуття, фурнітуру для сумок та фурнітуру для шкіргалантереї та аксесуарів.

Увійти за допомогою облікового запису в соціальній мережі
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
*