Швейная фурнитура купить от производителя ARTSTEP

Швейна фурнітура

Швейна фурнітура для одягу

Широкий вибір швейної фурнітури для виробників одягу будь-якого виду. Фурнітура ARTSTEP - це:
 • унікальний дизайн, розроблений фахівцями нашої компанії;
 • висока якість фурнітури, виготовленої в Україні;
 • багата кольорова палітра від гальванічних квітів і до всіх кольорів Пантона;
 • наявність складів у великих містах України (Одеса, Харків, Дніпро, Львів, Бровари);
 • оновлення асортименту швейної фурнітури кожен сезон (весна-літо і осінь-зима);
 • виробництво брендованої швейної фурнітури за індивідуальними ескізами.

Оптовий продаж швейної фурнітури

ARTSTEP виробляє більше 15 000 видів фурнітури для одягу. Виробничий досвід нашої компанії налічує більше 10 років роботи з дрібними і великими виробниками легкої промисловості. В асортименті наших магазинів Ви знайдете вироби, які підійдуть як досвідчених виробників, так і для запуску нових виробничих ліній.

Ми можемо запропонувати Вам як декоративну так і робочу фурнітуру. Дизайн швейної фурнітури від класики до інноваційних ідей, задовольнить найвибагливіших модельєрів. Завдяки великому досвіду, наявності виробничих потужностей, інноваційним розробкам і тісного контакту з клієнтами ми домоглися статусу надійного постачальника швейної фурнітури в Україні.

Фурнітура швацька є вироби із пластику й металу, які використовуються у швейній галузі на різних етапах виробництва і кількох цілей. Основне завдання швейної фурнітури це кріплення елементів одягу, застібання, фіксація деталей і звичайно декор. Зручність використання одягу і її зовнішній вигляд забезпечується за допомогою декору і фурнітури.

Основні вироби в швейної фурнітури: кнопки, рамки-перетяжки, застібки, гачки-петлі і всілякий декор. Проводиться фурнітура з металу, пластику, текстилю, акрилу або пластизолю. Металевий декор виготовляється методом лиття або штампування. ARTSTEP пропонує кілька видів швейної фурнітури з різних матеріалів.

Види швейної фурнітури ARTSTEP

Компанія ARTSTEP є виробником фурнітури для одягу, ми пропонуємо для наших клієнтів як вироби з складських позицій так і індивідуальну розробку. Ми розвіюємо міф про те, що в швейна фурнітура - це гудзики і бісер. В асортимент продукції застосовується в якості швейної фурнітури ми винесли наступні товари:
 • кнопки для одягу;
 • пришивних декор;
 • пряжки і шлевки для одягу;
 • рамки, кільця, півкільця, перетяжки швейні;
 • декоративні вироби на вусах або ніжках;
 • продевная фурнітура на ремінь;
 • ланцюги, камені, перли на одяг;
 • блочки, люверси швейні;
 • застібки фастекс і карабіни;
 • кінцевіки і дзвіночки на шнурок;
 • кріплення і обладнання для швейної фурнітури.
Швейна фурнітура включає в себе великий перелік товарів, які незамінні і широко використовуються на верхньому одязі, білизна, трикотажної або в'язаного одягу. Весь асортимент швейної фурнітури може використовуватися як на жіночій, так і на чоловічому одязі. У нас Ви знайдете унікальну фурнітуру з колекції для дитячого одягу.

Саме фурнітура робить одяг комфортною і зручною в шкарпетці, а декор дозволяє домогтися унікальності.

Як вибрати швейну фурнітуру?

Перед придбанням швейної фурнітури варто попередньо продумати місце її кріплення і функціональні навантаження. Деякі елементи можуть поєднувати кілька функцій: кріплення, декор, застібка.

Фурнітура для одягу представлена ​​в розмірній сітці і кольорах: стандартних металевих і унікальних (білий, чорний, антик, фуме та ін.). Якщо серед усього переліку фурнітури і декору для одягу Ви не змогли знайти потрібний виріб - зробіть замовлення на виробництво фурнітури.

Швейна фурнітура від виробника

Купити швейну фурнітуру металеву або пластикову можна оптом безпосередньо від виробника ARTSTEP. Ми постійно оновлюємо асортимент фурнітури і декору виробами власної розробки і виробництва. Можливі поставки фурнітури під замовлення за Вашими ескізами, приймаємо замовлення на розробку брендованої фурнітури, наносимо логотип на готові вироби. Асортимент товарів від ARTSTEP різноманітний, також Ви знайдете у нас фурнітуру для взуття і фурнітуру для шкіргалантереї та аксесуарів.

Увійти за допомогою облікового запису в соціальній мережі
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
*