Фурнітура наконечник з логотипом Модель 1

Фурнітура наконечник з логотипом Модель 1
Фурнітура наконечник з логотипом Модель 1

Характеристики моделі ?

ПАЛІТРА КОЛЬОРІВ:

ще

Інші кольори

Mattsilk

Фуме

Емаль

Вінтаж

Чорніння

Сатин

Будь-який Pantone

Антик

Розрахувати виробництво

Аналог: Фурнітура наконечник з логотипом Модель 1

КІЛЬКІСТЬ:
шт.
ЦІНА*:
от

0

грн
от 3.12 грн. (1 шт.)
*Шановні клієнти, можливі коригування ціни на дані вироби в зв'язку зі світовими змінами (коливаннями) цін на виробничі складові.

Артикул: Наконечник на шнурок с логотипом Модель 1
Матеріал: Метал, Залізо, Бронза, Пластик
Одиниця виміру: шт.

Наконечник на шнурок з індивідуальним логотипом формує імідж торгової марки. Індивідуальний символ здатний відрізняти компанію від конкурентів і зароджувати в свідомості бажання бути причетним до Вашого продукту. З компанією ARTSTEP у Вас є можливість створити унікальне брендування для будь-якого напрямку. Брендовані елементи забезпечить процес формування впізнаваності у споживачів. Популяризації торгового знака здатний налагодити комунікацію між виробником і клієнтом. Фурнітура наконечник брендований розробляється індивідуально, може мати різну форму і розмір. Зображення наведено як приклад, але перевага нашої компанії в індивідуальному підході. На наконечнику можна зобразити логотип, назву компанії, бренду, заголовні букви або абревіатуру. Кольорове рішення може бути дуже різним. Замовити наконечник з лого можна на сайті або в фірмовому магазині ARTSTEP в Харкові, Дніпрі, Броварах, Одесі та Львові. Вартість на кожне індивідуальне виріб розраховується під замовлення і залежить від складності дизайну, загальної кількості і розміру вироби. Орієнтовна ціна на брендований наконечник на шнурок в межах вартість товарів аналогів: A.FM-52943, K.FM-33886, K.FM-33888, K.FM-26243, K.FM-56407, K.FM-56394, K .FM-52656K, K.FM-3600-7, K.FM-51623.
Докладніше
Місце застосування: Шкіргалантерея, Сумки, рюкзаки, Взуття, Одяг
Вид виробництва: Лиття, Штампування
Товар “Фурнітура наконечник з логотипом Модель 1”
доданий до вашого замовлення

Ви можете подивитися своє замовлення в Особистому кабінеті

Продовжити покупки
×
Додаткові можливості
Якщо Ви не знайшли потрібний товар, ми можемо запропонувати Вам:
Професійний підбір кольору для фарбування і перефарбувати виробів будь-якої складності відповідно до індивідуальних побажань. Розробка будь-якої фурнітури за бажанням клієнта: від ескізу до втілення в життя. Матеріали і кількість обговорюються індивідуально. Брендування виробів різної складності підкреслить унікальність вашої торгової марки і зробить її впізнаваною серед споживачів
Залиште свій номер
і ми передзвонимо Вам

Підказка

Свяжитесь с менеджером для обсуждения деталей индивидуального заказа фурнитуры

Увійти за допомогою облікового запису в соціальній мережі
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
*