Ланцюги на сумках — модний аксесуар 2023-24

Ланцюги на сумках — модний аксесуар 2023-24
13/06/23

Ланцюги займають місце вирішальної деталі стильного образу 2023-24. Ланцюговий тренд захопив загальну прихильність і визначив модний вектор на кілька сезонів поспіль. Тенденція торкнулася не тільки одягу і взуття, але також інтегрувалася в галантерейні аксесуари. Жіноча сумка з ланцюгом стала визначальною моделлю в брендових колекціях.

 
Купити декоративні ланцюги для сумки оптом можливо безпосередньо зі складу виробника ARTSTEP. Асортимент пластикових і металевих ланцюгів на сумки вражає своєю різноманітністю форм, розмірів і кольорів ланок. Наявність широкої кольорової палітри дозволяє підібрати ланцюжки, які підходять до відтінку товару. Можливе перефарбування готових виробів.

Як вибрати ланцюги на сумки

Сумки з великими ланками в якості декоративного елемента або ручки і довгим ланцюжком, який замінює ремінець, займають лідируючу позицію в модних рейтингах. Розмір і відтінок фурнітури не грають ролі. Ланки пофарбовані не тільки в золотий або срібний колір — у топ входять і екземпляри яскравих відтінків.

цепи на сумках

Louis Vuitton, Stella McCartney, Versace

Види модних сумок з ланцюгами

Аксесуарний тренд у вигляді ланцюгів можна зустріти не тільки на мініатюрних або романтичних вечірніх образах, а й в повсякденному аутфіті та на ділових сумках значних розмірів. У дизайні сумок з ланцюгами дотримані контрастні пропорції міні і максі. Дизайнери доповнили фурнітурою ланцюги сумки різних фасонів і фактур:

 • через плече;

 • поясні;

 • клатчі;

 • тоут;

 • хобо;

 • сумки-гаманці;

 • гіпероб'ємні;

 • сумки-мініатюри;

 • дуті;

 • стьобані;

 • у стилі диско;

 • металік.

Сумки з великими ланцюгами

Великі ланцюги — найпомітніший тренд року. На сумку з таким декором неможливо не звернути увагу. Масивні ланки створюють ефект об'ємності, але абсолютно не обтяжують лук.

Бренди зіграли по-крупному і поповнили серію ефектних сумок моделями з масивними металевими ланками та різнокольоровими пластиковими ланцюжками. Габаритні сумки Dolce & Gabbana постали у всій красі його величності металу. Alyx зобразив колір року за версією Pantone «небесний відтінок», доповнивши його витонченим срібним ланцюгом. Громіздкий металевий акцент на сумках розставили Stella McCartney, Wandler, Bottega Veneta.

цепи на сумках

Longchamp, Dolce & Gabbana, Alyx

Окремого коментарю заслуговує лінійка сумок на ланцюгах Versace, виконаних в металі або пластику. Бренд створив кілька версій сумок-тоут і запропонував яскраві кольори пластикових ланцюгів, контрастних або, які збігаються з кольором виробу.

До монохромного тренду приєднався Ports 1961 і об'єднав пластик з металевими ланками. Ланцюги з пластику оригінально використали Longchamp і Acne Studios.

цепи на сумках

Ports 1961, Versace

Сумки на дрібних ланцюжках

Елегантні тонкі ланцюжки обплітають сумки Borbonese, Louis Vuitton, The Sant, Versace, Ports 1961 і Fendi. У своєму фірмовому стилі Chanel випустив мініатюрну сумку зі шкіряним ремінцем, обвитим витонченими ланцюговими ланками.

цепи на сумках

Borbonese, The Sant, Versace

Бренди показали блискуче поєднання золотого ланцюжка з іншими металевими елементами. Alexander McQueen додав образу екстравагантності, прикрасивши маленьку сумку через плече декором у вигляді невеликого черепа. За класикою Saint Laurent на клатчі та м'яких стьобаних сумочках красується фірмовий логотип. Продовжив культ лого і Moschino.

Купити ланцюги для сумки

Замовити індивідуальне виробництво ланцюжків для сумок можна у регіональних менеджерів. Виготовимо фурнітуру за ескізом, виходячи з Ваших бажань! Придбати ланцюги декоративні можна в комплекті з іншою сумочною фурнітурою. Замовлення продукції доступне на сайті або в фірмових шоу-румах ARTSTEP.

text 2


Одеса. 13.06.2023
ARTSTEP

Увійти за допомогою облікового запису в соціальній мережі
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
*