НОВИНИ ARTSTEP - це завжди актуальна інформація про роботу і розвиток компанії ARTSTEP

ARTBLOG

 • 18/09/20

  Швейна фурнітура - це деталь, без якої не обійтися у виробництві одягу. Представники швейної галузі стали частіше використовувати логобренди. Особливо затребувана фурнітура з логотипом, лейбли та етикетки.

  Комбінація двох відмінних логотипів в одному образі вважається моветоном. Однак монобренд можна одягнути в total look, використавши не поодиноку деталь, а цілий комплект брендованої фурнітури. Такий прийом вирішує проблему пошуку повного набору. Виходом із ситуації стане придбання всіх позицій в одному замовленні у одного виробника.

  Докладніше
 • 14/09/20
  Фурнітура і декор ARTSTEP з металу протестовані експертною компанією SGS в результаті чого отримано результат - Тестування відповідає Reach Regulation (EC) 1907/2006. У фурнітурі не виявлені домішки шкідливих речовин (свинцю, нікелю).
  Докладніше
 • 07/09/20

  Сучасна мода на сумки дивує різноманітністю форм і розмірів. Модельєри вдавалися з крайності в крайність: від гіперболізації розмірів сумок до створення мініатюрних образів. Практичність останніх викликала питання. Унікальним рішенням стало поєднання двох кардинально відмінних за розмірами сумочок в одному луці. Вони добре доповнюють одна одну в образі і знаходять додатковий сенс.


  Докладніше
 • 31/08/20

  Уявлення про комфортне взуття йде врозріз з модою. Ортопедичне взуття застосовують в лікувально-профілактичних цілях. Однак зручне взуття стало основним трендом багатьох модних будинків. Ортопедичне взуття проникає на червону доріжку. Тенденцію комфорту підтримують прихильники здорового способу життя. Мода трансформується і диктує нові умови, спрощуючи повсякденність.

  Докладніше
 • 20/08/20

  На честь дня народження компанії ARTSTEP ми запускаємо акцію «10 років компанії - знижка 10% на всю фурнітуру». Завдяки плідній співпраці з Вами і багаторічному досвіду у виробництві фурнітури 24.08.2020 компанія ARTSTEP відзначає 10-річчя.

  Докладніше
 • 10/08/20

  При пошитті спецодягу важливий не тільки вибір тканин, але і фурнітури. Від неї залежить якість і зносостійкість цих моделей. Спецодяг захищає людину і забезпечує її безпеку у виробничому середовищі. Тому робочий одяг повинен бути надійним і зручним.

  Докладніше
 • 05/08/20

  Компанія ARTSTEP пропонує спеціальні ціни на фурнітуру і молнію зі складу. Пропозиція може бути цікавою виробникам взуття, одягу, сумок та аксесуарів шкіргалантереї.

  Докладніше
Увійти за допомогою облікового запису в соціальній мережі
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
*