ARTBLOG

 • 30/12/21
  Підбиття підсумків кожного року відзначається знаковою подією в житті компанії. ARTSTEP провів преміювання Золотим хольнітеном серед співробітників та відділів, яке підсумувало наші досягнення у 2021 році.
  Докладніше
 • 24/12/21

  За творчою традицією ми провели конкурс найкращого малюнку серед дітей працівників компанії ARTSTEP. Колеги поділилися картинами юних обдарувань на новорічну тематику.

  Докладніше
 • 14/12/21

  Актуальність фурнітури, виготовленої з пластизолю, підтверджують модні покази. Дизайнери індивідуалізують колекції за допомогою силіконових вставок із логотипами. Це відмінна альтернатива тканинним нашивкам, металевому та пластиковому декору.

  Докладніше
 • 28/09/21

  Наступний сезон визначить ключовий мотив «яскраво, дорого і помітно», супроводжуваний логоманією, насиченим дизайном, стилем кідкор і color block. Залишиться також простір для базових відтінків і стриманих монохромних аутфітів.

  Докладніше
 • 22/09/21
  Виробник фурнітури ARTSTEP вже чекає Вас у новому шоу-румі Харкова на ринку Барабашово (павільйон 1502, 1504, орієнтир Афганський майданчик). Ми стаємо ще ближче до Вас і запрошуємо відвідати виставковий зал швейної, взуттєвої і шкіргалантерейної фурнітури!
  Докладніше
 • 20/09/21

  Виробник ARTSTEP презентував трендову колекцію взуттєвої фурнітури до сезону Весна-Літо'22. Унікальні розробки Модельного будинку компанії містять новинки фурнітури для жіночого та чоловічого взуття, адаптовані під актуальні тенденції вітчизняного і зарубіжного ринку.

  Докладніше
 • 10/09/21

  Стенд швейної фурнітури ARTSTEP був представлений на найбільшому B2B-майданчику Kyiv Fashion 2021, який відвідала цільова аудиторія швейної промисловості України та країн зарубіжжя. Викладка зразків фурнітури поєднала діючий асортимент і новинки, які вже доступні до замовлення.

  Докладніше
Увійти за допомогою облікового запису в соціальній мережі
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
*