ARTBLOG

 • 19/04/22
  Відкрито магазин швейної фурнітури у Хмельницькому. Понад 15 000 видів фурнітури для одягу, зразки блискавок, шнурка та брендування
  Докладніше
 • 16/03/22
  Компанія ARTSTEP запускає виробництво фурнітури для військового та спеціального одягу - наколінники та налокітники. Матеріал ТПУ, кольори в асортименті хакі, полин (чорний), чорний. Наявність у шоу-румах уточнюйте у менеджера.
  Докладніше
 • 07/02/22

  Виробники та бренди одягу побачили стенд швейної фурнітури ARTSTEP, показаний на модній події 2022 — Kyiv Fashion. Для головного фестивалю моди у країні компанія підготувала викладки новинок швейної фурнітури, комплектів блискавки і бігунків, нових кольорів шнурка та фурнітури, зразків брендованої фурнітури для одягу, діючого асортименту декоративної та функціональної фурнітури.

  Докладніше
 • 30/12/21
  Підбиття підсумків кожного року відзначається знаковою подією в житті компанії. ARTSTEP провів преміювання Золотим хольнітеном серед співробітників та відділів, яке підсумувало наші досягнення у 2021 році.
  Докладніше
 • 24/12/21

  За творчою традицією ми провели конкурс найкращого малюнку серед дітей працівників компанії ARTSTEP. Колеги поділилися картинами юних обдарувань на новорічну тематику.

  Докладніше
 • 14/12/21

  Актуальність фурнітури, виготовленої з пластизолю, підтверджують модні покази. Дизайнери індивідуалізують колекції за допомогою силіконових вставок із логотипами. Це відмінна альтернатива тканинним нашивкам, металевому та пластиковому декору.

  Докладніше
 • 28/09/21

  Наступний сезон визначить ключовий мотив «яскраво, дорого і помітно», супроводжуваний логоманією, насиченим дизайном, стилем кідкор і color block. Залишиться також простір для базових відтінків і стриманих монохромних аутфітів.

  Докладніше
Увійти за допомогою облікового запису в соціальній мережі
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
*