НОВИНИ ARTSTEP - це завжди актуальна інформація про роботу і розвиток компанії ARTSTEP

ARTBLOG

 • 26/11/20

  Пряжка використовується не тільки як робочий елемент на предметах гардероба, але і в якості їх акцентної деталі. За допомогою такої фурнітури дизайнери вміло стилізують одяг, аксесуари галантереї та взуття. Путівники моди задають орієнтир на незвичайні конфігурації, розміри і текстури. Наприклад, прихильники шкіряних виробів показали альтернативний варіант оформлення ремінців за рахунок пряжки, обтягнутої шкірою.

  Докладніше
 • 05/11/20

  Компанія ARTSTEP розширила продукцію новими позиціями. Колекції фурнітури доповнила ще одна новинка — асортимент вощеного шнурка для взуття.

  Докладніше
 • 30/10/20

  Сезон осінь-зима 2020-2021 оголосив тотальну моду на перлинні намистини. Перли спочатку були прирівняними до валюти, далі вони стали типовою прикрасою храмів і соборів, і нарешті, з них почали робити аксесуари, взуття і одяг.

  Докладніше
 • 27/10/20
  Компанія NGS - це світовий лідер з постачання обладнання для виготовлення взуття. NGS є партнером ARTSTEP і входить до групи компаній STEPGROUP. Основний напрямок групи компаній - це виробництво і постачання сировини для легкої промисловості.
  Докладніше
 • 23/10/20

  Зігріваємо приємними знижками на перли до -70%. Компанія ARTSTEP запустила акцію на всі перли, яка діятиме з 23.10.2020 до наявності товару на складі.

  Докладніше
 • 18/09/20

  Швейна фурнітура - це деталь, без якої не обійтися у виробництві одягу. Представники швейної галузі стали частіше використовувати логобренди. Особливо затребувана фурнітура з логотипом, лейбли та етикетки.

  Комбінація двох відмінних логотипів в одному образі вважається моветоном. Однак монобренд можна одягнути в total look, використавши не поодиноку деталь, а цілий комплект брендованої фурнітури. Такий прийом вирішує проблему пошуку повного набору. Виходом із ситуації стане придбання всіх позицій в одному замовленні у одного виробника.

  Докладніше
 • 14/09/20
  Фурнітура і декор ARTSTEP з металу протестовані експертною компанією SGS в результаті чого отримано результат - Тестування відповідає Reach Regulation (EC) 1907/2006. У фурнітурі не виявлені домішки шкідливих речовин (свинцю, нікелю).
  Докладніше
Увійти за допомогою облікового запису в соціальній мережі
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
*