ARTBLOG

 • 13/11/23

  Обтягування пряжок необхідне в разі, якщо блискуча металева фурнітура не вбудовується в концепцію виробів, що виготовляються, або не підходить за кольором. За допомогою простої технології можна стильно оновити пряжку та урізноманітнити звичний ефект металік.

  Докладніше
 • 09/11/23

  Фурнітура для тактичного спорядження ARTSTEP виготовлена зі 100% поліаміду ПА-6.6 (нейлон). Міцна фурнітура — це гарантія довговічності плитоносок, РПС (ремінно-плечових систем), підсумків, рюкзаків та іншої амуніції.

  Докладніше
 • 01/11/23

  Чорна п’ятниця почалася раніше! ARTSTEP знижує ціни на тактичну фурнітуру з поліаміду в чорному кольорі до -47%.

  Докладніше
 • 24/08/23
  Український виробник фурнітури ARTSTEP, який входить до складу групи компаній STEP GROUP, святкує 13-річчя! Хочемо привітати наших співробітників, клієнтів і партнерів!
  Докладніше
 • 27/07/23

  Виробник фурнітури ARTSTEP розпочинає показ нової колекції швейної та фурнітури для сумок. Встигніть замовити особисту презентацію фурнітури у регіонального менеджера!

  Докладніше
 • 15/06/23

  Мода на спорт стайл нестримно вривається в повсякденний гардероб. Такі образи підходять як для заняття спортом, фітнесом, йогою або прогулянки, так і для створення стильного офісного або вечірнього образу. Спортивний одяг вже давно перестав бути «домашнім». Однак він як і раніше повинен залишатися комфортним. Важливий не тільки зручний крій, але і правильно підібрана фурнітура.

  Докладніше
 • 14/06/23

  Оновлення пляжного гардероба в нинішньому сезоні пов'язане із запитами на моделі купальників з фурнітурою. Металеві та пластикові вироби виконують роль застібок, кріплення або декору. Фурнітура для білизни регулює лямки і ремінці, прикрашає вирізи, лінію талії або декольте.

  Докладніше
Увійти за допомогою облікового запису в соціальній мережі
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
*