НОВИНИ ARTSTEP - це завжди актуальна інформація про роботу і розвиток компанії ARTSTEP

ARTBLOG

 • 30/10/20

  Сезон осінь-зима 2020-2021 оголосив тотальну моду на перлинні намистини. Перли спочатку були прирівняними до валюти, далі вони стали типовою прикрасою храмів і соборів, і нарешті, з них почали робити аксесуари, взуття і одяг.

  Докладніше
 • 18/09/20

  Швейна фурнітура - це деталь, без якої не обійтися у виробництві одягу. Представники швейної галузі стали частіше використовувати логобренди. Особливо затребувана фурнітура з логотипом, лейбли та етикетки.

  Комбінація двох відмінних логотипів в одному образі вважається моветоном. Однак монобренд можна одягнути в total look, використавши не поодиноку деталь, а цілий комплект брендованої фурнітури. Такий прийом вирішує проблему пошуку повного набору. Виходом із ситуації стане придбання всіх позицій в одному замовленні у одного виробника.

  Докладніше
 • 07/09/20

  Сучасна мода на сумки дивує різноманітністю форм і розмірів. Модельєри вдавалися з крайності в крайність: від гіперболізації розмірів сумок до створення мініатюрних образів. Практичність останніх викликала питання. Унікальним рішенням стало поєднання двох кардинально відмінних за розмірами сумочок в одному луці. Вони добре доповнюють одна одну в образі і знаходять додатковий сенс.


  Докладніше
 • 31/08/20

  Уявлення про комфортне взуття йде врозріз з модою. Ортопедичне взуття застосовують в лікувально-профілактичних цілях. Однак зручне взуття стало основним трендом багатьох модних будинків. Ортопедичне взуття проникає на червону доріжку. Тенденцію комфорту підтримують прихильники здорового способу життя. Мода трансформується і диктує нові умови, спрощуючи повсякденність.

  Докладніше
 • 10/08/20

  При пошитті спецодягу важливий не тільки вибір тканин, але і фурнітури. Від неї залежить якість і зносостійкість цих моделей. Спецодяг захищає людину і забезпечує її безпеку у виробничому середовищі. Тому робочий одяг повинен бути надійним і зручним.

  Докладніше
 • 26/06/20

  Ви хочете знати, як урізноманітнити свій образ? Тоді ця стаття про стильні жіночі рюкзаки стане для Вас супер знахідкою. Прагнення до зручності і стилю стало причиною міграції рюкзаків переважно спортивного призначення в звичайний гардероб. Аксесуари активного проведення часу перетворилися в улюблених і щоденних супутників життя. Рюкзаки виявилися ласою альтернативою сумкам, чим посилено скористалися діячі світової моди.

  Докладніше
 • 22/06/20

  Кожній жінці хочеться взутися так, щоб підкреслити свою жіночність та сексуальність. Цю місію виконують підбори. Але що робити, якщо на них складно встояти? Правильно, одягати взуття на блочному каблуку. Весь десерт у тому, що це і модно в нинішньому сезоні. Модельєри показали ностальгічне взуття з 90-х і нульових з блочним каблуком.

  Докладніше
Увійти за допомогою облікового запису в соціальній мережі
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
*