Фурнітура для шкіргалантереї та аксесуарів

Фурнітура для шкіргалантереї - це робітники і декоративні елементи, які використовуються у виробництві виробів зі шкіри та екокожі. Застосовуючи фурнітуру ARTSTEP Ви зможете виготовляти вироби будь-якої складності і функціональності, а стильний декор зроблять їх стильними та елегантними.

Фурнітура для шкіри - як вибрати?

Відрізнити фурнітуру для шкіри від фурнітури застосовуваної на тканини можна за вагою і товщині вироби, висоті ніжці на люверсах і блочки. Фурнітура для шкіри найчастіше має робочу або захисну функцію, наприклад: кріплення деталей, захист від пошкоджень товару, функція застібки, ущільнення деталей і інші. Підбирають фурнітуру для кожгалантерених виробів в залежності від типу виробу та його функціонального призначення.

Застосування фурнітури для шкіргалантереї

Галантерейна галузь має широкий спектр напрямків. ARTSTEP виробляє фурнітуру для всіх типів товарів, в асортименті нашої продукції Ви можете знайти:

  • фурнітуру і декор для сумок, портфелів (сумок магніти, пряжки-застібки, замки для сумок, карабіни, ручкодержателі, кільця, рамки-перетяжки, пукли, декор);
  • фурнітуру для валіз (замки, рамки, хольнітени, пряжки-застібки);
  • фурнітуру і прикраси для рюкзаків (рамки, кільця, наконечники на шнурок, магніти, застібки, фіксатори, карабіни, фастекси);
  • фурнітуру на ремені і пояси (пряжки, шлевки, наконечники, блочки, люверси);
  • фурнітуру для портупей (рамки-кільця, перетяжки, пряжки, хольнітени, блочки, карабіни);
  • фурнітуру для клатчей, поясних бананок, барсеток (ланцюжки, замки, рамки-фіксатори, магніти, декор на вусах, кнопки);
  • фурнітуру для гаманців, портмоне, ключниць (кнопки, хольнітени, магніти, перетяжки);
  • фурнітуру для рукавичок (кнопки, хольнітени, перетяжки, декор);
  • фурнітуру робочу для повідків і нашийників (карабіни, рамки, кільця-півкільця, пряжки, хольнітени).

Як купити фурнітуру для шкіргалантереї?

Незаперечною перевагою компанії ARTSTEP є власна виробнича база, модельний будинок і досвід виготовлення фурнітури більше 9 років. Ми не тільки продаємо фурнітуру зі складів в регіонах (Дніпро, Харків, Львів, Одеса, Бровари) але і приймаємо замовлення на розробку брендованої фурнітури будь-якої складності, розміру і кольору. Купити фурнітуру і декор для шкіргалантерейних виробів можна он-лайн (зі складу виробника) або в регіональних шоу-румах.

Переваги ARTSTEP як виробника

Чим ми ми відрізняється від безлічі інших магазинів фурнітури? Підходом до нашої роботи. ARTSTEP спеціалізується на виробництві фурнітури для шкіргалантереї, взуття та одягу з металу, пластику і пластизоли. Слідкуйте за оновленням колекції фурнітури в ARTBLOG. Фахівці нашої компанії відстежують тенденції світової моди і формують нову колекцію згідно вимог внутрішнього ринку України, зручності застосування і установки. Хочете купити фурнітуру недорого і зі знижкою? Наша компанія постійно проводить акції зі зниженням цін як на групу товару, так і на певні позиції. Дізнатися, які акції і знижки сьогодні в ARTSTEP можна в розділі АКЦІЇ, а в розділі каталогу Фурнітура зі знижкою Ви зможете придбати будь-які вироби за зниженою ціною.

Увійти за допомогою облікового запису в соціальній мережі
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
*