Фурнітура для взуття

Взуттєва фурнітура - як вибрати?

Взуттєва фурнітура - це виріб, до якого пред'являються високі вимоги по стійкості до механічних пошкоджень, агресивному середовищу, перепадів температури. При цьому взуттєва фурнітура повинна бути якісною, простою і зрозумілою в установці, мати оригінальний, але при цьому лаконічний дизайн, який дозволяє використовувати її на різних видах взуття.

Взуттєва фурнітура може використовуватися як робочий елемент, який потрібен для зручного використовуння, так і в якості декоративних елементів. Кожен виріб взуттєвої фурнітури розробляється командою модельєрів компанії ARTSTEP, тому Вас чекає унікальний, сучасний дизайн, зручність застосування та якість кожного виробу. Вся фурнітура ARTSTEP виготовляється на території України, що гарантує наявність складів і швидкі поставки в будь-якій кількості.

Види взуттєвої фурнітури

ARTSTEP - спеціалізується на виробництві взуттєвої фурнітури всіх видів, моделей, кольорів і розмірів. На сайті та в фірмових шоу-румах представлений великий асортимент комплектуючих для взуття, стильних прикрас, робочої фурнітури і блискавок.

Основні види взуттєвої фурнітури:
Підбирається декор, виходячи зі стилю взуття. Кожен модельєр створює свою унікальну модель взуття, яку робить неповторною, декоруючи фурнітурою. ARTSTEP не просто виробляє фурнітуру. Ми допомагаємо розібратися в тенденціях моди, широкому асортименті і особливості встановлення.

Виробництво взуттєвої фурнітури

Не хочете бути такими, як усі - замовляйте брендовану взуттєву фурнітуру ARTSTEP. Команда фахівців допоможе Вам правильно підібрати декор, розробить дизайн і кріплення. Ми виробляємо понад 10 000 видів взуттєвої фурнітури з різних матеріалів, де кожен зможе знайти для себе щось цікаве.

Виробництво взуттєвої фурнітури - це ряд особливостей виробничого процесу, залученість в процес великої кількості людей, постійне відстеження модних тенденцій, наявність складів і контакт з клієнтами.

Купити взуттєву фурнітуру

Сьогодні покупка взуттєвої фурнітури не складає особливих труднощів, але виникають труднощі знайти якісний виріб, який легко встановлюється, не псується при механічних впливах і впливах агресивного середовища. Купити взуттєву фурнітуру гуртом, а потім докупити кілька виробів у тому ж кольорі та розмірі - це справжній квест.

ARTSTEP - вирішить усі проблеми із взуттєвої фурнітурою:
 • наявність складу фурнітури;
 • власні розробки дизайну;
 • оновлення колекцій фурнітури кожен сезон;
 • поділ колекції фурнітури на жіночу, чоловічу та дитячу;
 • надання пос матеріалів;
 • поставка зразків;
 • наявність оснасток і паунсонів на всю фурнітуру;
 • виробництво під замовлення виробу будь-якої складності;
 • поставка фурнітури в будь-яку точку України;
 • прямі поставки зі складу або робота з менеджером шоу-руму Вашого регіону;
 • постійні акції і зниження цін.
Створюйте, творіть, фантазуйте разом з взуттєвою фурнітурою ARTSTEP.

Увійти за допомогою облікового запису в соціальній мережі
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
*