ARTBLOG

 • 22/09/21
  Виробник фурнітури ARTSTEP вже чекає Вас у новому шоу-румі Харкова на ринку Барабашово (павільйон 1502, 1504, орієнтир Афганський майданчик). Ми стаємо ще ближче до Вас і запрошуємо відвідати виставковий зал швейної, взуттєвої і шкіргалантерейної фурнітури!
  Докладніше
 • 20/09/21

  Виробник ARTSTEP презентував трендову колекцію взуттєвої фурнітури до сезону Весна-Літо'22. Унікальні розробки Модельного будинку компанії містять новинки фурнітури для жіночого та чоловічого взуття, адаптовані під актуальні тенденції вітчизняного і зарубіжного ринку.

  Докладніше
 • 10/09/21

  Стенд швейної фурнітури ARTSTEP був представлений на найбільшому B2B-майданчику Kyiv Fashion 2021, який відвідала цільова аудиторія швейної промисловості України та країн зарубіжжя. Викладка зразків фурнітури поєднала діючий асортимент і новинки, які вже доступні до замовлення.

  Докладніше
 • 26/08/21

  Компанія ARTSTEP розробила нову всесезонну колекцію швейної фурнітури 2021/22 і готова презентувати новинки виробникам легкої промисловості. Поповнення асортименту фурнітури включає ексклюзивні розробки Модельного будинку ARTSTEP.

  Докладніше
 • 26/07/21

  Вітчизняні та зарубіжні виробники шкіряно-взуттєвої галузі показали на Міжнародній спеціалізованій виставці взуття, шкіргалантереї, хутра та комплектуючих «42 Leather and Shoes 2021'2», яке взуття буде наймоднішим у сезоні осінь-зима 2021/22. Компанія ARTSTEP відвідала найбільшу експозицію і зібрала «свіжі» тенденції взуття.

  Докладніше
 • 27/05/21

  В компанії ARTZIP запущені виробничі потужності з виготовлення роз'ємної блискавки для одягу і аксесуарів шкіргалантереї. Нові товарні позиції вже в наявності і доступні до покупки.

  Докладніше
 • 05/02/21

  Компанія ARTSTEP традиційно представила стенд швейної фурнітури на найбільшій B2B виставці фешн-індустрії України «Kyiv Fashion 2021». На головній події вітчизняного світу моди компанія провела переговори про способи розвитку галузі і продемонструвала широкий вибір зразків фурнітури для суконь, спідниць, білизни, штанів, костюмів, головних уборів, верхнього, спортивного, джинсового, шкіряного одягу, сумок, виробів шкіргалантереї.

  Докладніше
Увійти за допомогою облікового запису в соціальній мережі
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
*