ARTBLOG

 • 19/04/22
  Відкрито магазин швейної фурнітури у Хмельницькому. Понад 15 000 видів фурнітури для одягу, зразки блискавок, шнурка та брендування
  Докладніше
 • 16/03/22
  Компанія ARTSTEP запускає виробництво фурнітури для військового та спеціального одягу - наколінники та налокітники. Матеріал ТПУ, кольори в асортименті хакі, полин (чорний), чорний. Наявність у шоу-румах уточнюйте у менеджера.
  Докладніше
 • 07/02/22

  Виробники та бренди одягу побачили стенд швейної фурнітури ARTSTEP, показаний на модній події 2022 — Kyiv Fashion. Для головного фестивалю моди у країні компанія підготувала викладки новинок швейної фурнітури, комплектів блискавки і бігунків, нових кольорів шнурка та фурнітури, зразків брендованої фурнітури для одягу, діючого асортименту декоративної та функціональної фурнітури.

  Докладніше
 • 14/12/21

  Актуальність фурнітури, виготовленої з пластизолю, підтверджують модні покази. Дизайнери індивідуалізують колекції за допомогою силіконових вставок із логотипами. Це відмінна альтернатива тканинним нашивкам, металевому та пластиковому декору.

  Докладніше
 • 22/09/21
  Виробник фурнітури ARTSTEP вже чекає Вас у новому шоу-румі Харкова на ринку Барабашово (павільйон 1502, 1504, орієнтир Афганський майданчик). Ми стаємо ще ближче до Вас і запрошуємо відвідати виставковий зал швейної, взуттєвої і шкіргалантерейної фурнітури!
  Докладніше
 • 20/09/21

  Виробник ARTSTEP презентував трендову колекцію взуттєвої фурнітури до сезону Весна-Літо'22. Унікальні розробки Модельного будинку компанії містять новинки фурнітури для жіночого та чоловічого взуття, адаптовані під актуальні тенденції вітчизняного і зарубіжного ринку.

  Докладніше
 • 10/09/21

  Стенд швейної фурнітури ARTSTEP був представлений на найбільшому B2B-майданчику Kyiv Fashion 2021, який відвідала цільова аудиторія швейної промисловості України та країн зарубіжжя. Викладка зразків фурнітури поєднала діючий асортимент і новинки, які вже доступні до замовлення.

  Докладніше
Увійти за допомогою облікового запису в соціальній мережі
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
*