Політика конфіденційності

ІНФОРМАЦІЯ, ЯКА МАЄ НАМІР, НАДАЄТЬСЯ І розміщується на сайті

ВИКОРИСТАННЯ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

Для надання своїх послуг Адміністрація сайту може використовувати інформацію, яку вона збирає і розміщує для наступних цілей:

Адміністрація сайту може зберігати інформацію, яку вона збирає і отримує на своєму Сайті так довго, як то потрібно для виконання вищевказаних ділових цілей.
Користувач погоджується з тим, що Адміністрація сайту має право передавати персональні дані третім особам, в Зокрема, кур'єрським службам, організаціями поштового зв'язку (в тому числі електронної), операторам електрозв'язку, виключно з метою виконання замовлення Користувача, оформленого на сайті artstep.com.ua, включаючи доставку оформленого замовлення, документації або e-mail повідомлень.

Користувач має право на отримання у Адміністрації сайту інформації, що стосується обробки його персональних даних в рамках законодавства України про захист персональних даних. Користувач має право вимагати від Адміністрації уточнення його персональних даних, їх блокування або знищення в разі, якщо персональні дані є неповними, застарілими, неточними, незаконно отриманими або не є необхідними для заявленої мети обробки, а також вживати передбачених законом заходів для захисту своїх прав.

ОБМІН ІНФОРМАЦІЄЮ

КОРИСТУВАЧА КОНТРОЛЬ

БЕЗПЕКА

ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ЦІЄЇ ПОЛІТИКУ


Увійти за допомогою облікового запису в соціальній мережі
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
*