Можливості компанії ARTSTEP

Брендування

Брендування

Брендування виробів різної складності підкреслить унікальність вашої торгової марки і зробить її відомою серед споживачів.
Індивідуальні розробки

Індивідуальні розробки

Розробка будь-якої фурнітури по бажанню клієнта: від ескіза до воплощення в життя. Матеріали та кількість обговорюються індивідуально. Підбор палітри кольорів індивідуально під замовлення.
Послуги перефарбування

Послуги перефарбування

Професійний вибір кольору для фарбування та перефарбування виробів будь-якої складності відповідно до індивідуальних побажань.

ПЕРЕВАГИ

 • Формування склада під Ваше виробництво

  Формування склада під Ваше виробництво

  Случалось чи вам купувати квитки на популярних напрямках у високий сезон? А, може, вам знакома ситуація з викликом таксі ввечері 31 грудня? Якщо так, то Ви знаєте, як важливо потобуватися заздалегідь. Іноді випадає якись форс-мажор, і не завжди можливо все прорахувати наперед…

  Ми не в силах запустити додатковий поїзд до моря, але ми можемо гарантувати, що поставкою фурнітури в сезон Ви будете приємно удивлені. Ми потурбуємось про формування складів під Вас, вихід із Ваших потреб і виробничих потужностей. А також контролюємо й поповнюємо складські запаси як наявних позицій, так і постійними новинками нашого асортименту.

 • Виділений менеджер

  Виділений менеджер

  Багато компаній у своїх комерційних пропозиціях пишуть про індивідуальний підхід до кожного клієнта, і це кліше вже давно викликає чи роздратування, чи поблажливу посмішку.

  Ми ж вважаємо, що індивідуальний підхід це те, що апріорі має місце в будь-якому бізнесі, де робота побудована на прямих контактах з клієнтом. Це не надприродне досягнення, це нормальна організація роботи. І ви можете бути впевнені, що ваш менеджер завжди буде на зв'язку, готовий допомогти визначитися з моделлю, підібрати супутні товари, проінструктувати про специфіку установки обраного продукту і уточнити всі деталі, що стосуються замовлення.


Увійти за допомогою облікового запису в соціальній мережі
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
*