Виробникам легкої промисловості

 • Виробництво

  Виробництво

  Ми раді бачити Вас на нашому сайті artstep.com.ua! Ваша діяльність пов'язана з виробництвом взуття, текстилю, галантереї? Ви вимогливі до якості фурнітури? Зацікавлені в надійному і стабільному постачальника? Відповідність модним трендам, помножене на якість продукції і постійна наявність, - ось формула, якої ми дотримуємося у своїй роботі. Все, що потрібно виробникові, Ви знайдете в нашому каталозі.

  Ми підготували колекції для кожного виробника окремо:
  Швейна фурнітура для виробників верхнього одягу, білизни, повсякденного і спортивного трикотажу та ін;
  Взуттєва фурнітура для виробників чоловічого, жіночого та дитячого взуття будь-якого стилю;
  Фурнітура для товарів шкіргалантереї - для виробників сумок, рюкзаків, гаманців, поясів, корсетів, портупей, рукавичок і Hande Made товарів.

  А якщо ж Ви хочете ексклюзивний продукт - ми втілимо це бажання в життя!

 • Сертифікат якісті

  Сертифікат якісті

  Фурнітура і декор ARTSTEP з металу протестовані експертною компанією SGS, в результаті чого отримано висновок "Тестування відповідає Reach Regulation (EC) 1907/2006".

  У ФУРНІТУРІ НЕ ВИЯВЛЕНІ ДОМІШКИ ШКІДЛИВИХ РЕЧОВИН
  (СВИНЦЮ, НІКЕЛЮ)

  REACH (Registration, Evaluation and Authorisation of CHemicals) - регламент Європейського союзу. Номер Regulation (EC) No 1907/2006 контролює виробництво і використання хімічних речовин, а також їх потенційний вплив на здоров'я людини і навколишнє середовище.

 • Формування складу під Ваше виробництво:

  Формування складу під Ваше виробництво:

  Чи траплялося Вам купувати квитки на популярні напрямки в високий сезон? А може Вам знайома ситуація з викликом таксі ввечері 31 грудня? Якщо так, то Ви знаєте, як важливо подбати про все заздалегідь. Але ж завжди трапляються якісь форс-мажори, і не завжди можливо все прорахувати наперед ...

  І хоч ми не в силах запустити додатковий поїзд до моря, ми можемо гарантувати, що постачанням фурнітури в сезон Ви будете приємно здивовані. Ми піклуємося про формування складів під Вас, виходячи з Ваших потреб і виробничих потужностей. А також контролюємо і поповнюємо складські запаси як існуючими позиціями, так і постійними новинками нашого асортименту.

 • Виділений менеджер

  Виділений менеджер

  Багато компаній в своїх комерційних пропозиціях пишуть про індивідуальний підхід до кожного клієнта, і це кліше уже давно викликає те чи роздратування, то чи поблажливу посмішку.
  Ми ж вважаємо, що індивідуальний підхід це те, що апріорі має мати місце в будь-якому бізнесі, де робота побудована на прямих контактах з клієнтом. Це не надприродне досягнення, це - нормальна організація роботи. І Ви можете бути впевнені, що Ваш менеджер буде завжди на зв'язку, готовий допомогти визначитися з моделлю, підібрати супутні товари, проінструктувати про специфіку установки обраного продукту і уточнити всі деталі, що стосуються замовлення.

Брендування і виготовлення фурнітури під замовлення

Бренд для компанії -
все одно, що репутація для людини.

Джеф Безос, глава і засновник Amazon.com
 • Якщо Ви працюєте на свій імідж і прагнете зробити свій продукт унікальним, впізнаваним і бажаним, то брендування - це відмінний спосіб заявити про себе. Ви зацікавлені? Тоді саме час познайомитися з способами брендування, які пропонує наша компанія.
 • Нанесення логотипу лазером

  Нанесення логотипу лазером

  Ряд позицій нашого асортименту передбачає можливість нанесення зображення лазером. Це найшвидший і найдешевший спосіб брендування фурнітури.
 • Виготовлення фурнітури під замовлення

  Виготовлення фурнітури під замовлення

  Ви хочете внести зміни в існуючу позицію нашого асортименту: змінити розмір, скруглить кути, прибрати або додати деталі, або ж ви хочете принципово нове ексклюзивний виріб, «фішку» вашої торгової марки?

  На всі ці питання відповідь одна - виготовлення фурнітури під замовлення. Весь цикл виробництва - від розробки до втілення в життя лягає на наші плечі, а Ви в результаті отримуєте виріб, що відповідає всім вашим вимогам і побажанням. Почавши з нами співпрацю, Ви можете бути впевнені, що компанія ARTSTEP не займається копіюванням брендів відомих торгових марок. Ми готові допомогти Вам у створенні вашого унікального стилю і торгової марки.
 • Торгівельна марка "ARTSTEP"

  Торгівельна марка "ARTSTEP"

  У числі продукції, яка розміщена на цьому сайті, присутні моделі, зареєстровані під торговою маркою "ARTSTEP".

  Будь-які збіги зображень, моделей взуття з продукцією зареєстрованих торгових марок, є випадковими і не є рекламою в розумінні Закону України "Про рекламу", статті 33 Господарського кодексу України та Закону України "Про захист від недобросовісної конкуренції", використані без мети змішування з діяльністю інших суб'єктів господарювання і є достовірними для клієнтів виключно з метою інформування та ознайомлення з продукцією.

Увійти за допомогою облікового запису в соціальній мережі
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
*