Кар'єра

 • Виробництво

  Виробництво

  Нас часто запитують, чому у нас є відкриті вакансії і навіщо нам така кількість співробітників. Зізнаємося відверто: ми не набираємо масовку для кінозйомок і не прагнемо наздогнати чисельністю колективу населення князівства Ліхтенштейн. Вся справа в активному зростанні компанії, відкриття нових напрямків і розширення старих. Щороку штат компанії розширюється на 20-30%, тому пошук людей з досвідом і без, із знаннями і вміннями в різних сферах, з творчим або аналітичним складом розуму для нас завжди актуальний.
 • Виробництво

  Виробництво

  Виробництво - унікальний підрозділ не тільки в нашій компанії, але і у всій країні. Колектив виробництва працює з технологіями, які не мають аналогів в Україні: сучасне обладнання дозволяє виробляти фурнітуру будь-якої складності для легкої промисловості. Кожен день співробітники виробництва стикаються з новими цікавими завданнями і ми давно зрозуміли: для них немає нічого неможливого.
 • Модельний будинок

  Модельний будинок

  Модельний будинок - це команда, заряджена позитивною енергією, що володіє ентузіазмом і високим творчим потенціалом.<br> <br> Працюючи з продуктом, який йде в масове виробництво, модельєри роблять внесок в розвиток вітчизняної модної індустрії і впливають на те, що буде носити населення в поточному сезоні. У модельному домі працюють співробітники різних напрямків - модельєри, які створюють ідеї колекції у вигляді малюнка від руки, а також 2D / 3D дизайнери.
 • Комерція

  Комерція

  Маючи справу з унікальним продуктом, співробітникам комерційного доводиться йти від шаблонів, і мислити творчо. Працюючи з нами, Ви будете в курсі останніх модних тенденцій, навчитеся розбиратися в нюансах взуттєвого виробництва і будувати тривалі стосунки з клієнтом без обмежень строгими стандартами. Цілеспрямованість і любов до перемог - це невід'ємні риси співробітників цього відділу. Якщо ці ідеї близькі Вам, то будемо раді бачити в нашій компанії.

Задайте нам питання або надішліть резюме

Увійти за допомогою облікового запису в соціальній мережі
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
*