Фурнітура для спецодягу

Фурнітура для спецодягу
10/08/20

При пошитті спецодягу важливий не тільки вибір тканин, але і фурнітури. Від неї залежить якість і зносостійкість цих моделей. Спецодяг захищає людину і забезпечує її безпеку у виробничому середовищі. Тому робочий одяг повинен бути надійним і зручним.

Вимоги до фурнітури для робочого одягу

В умовах виробництва людина знаходиться в спецодязі кілька годин поспіль. Робочі речі не повинні заважати руху і розстібатися. Фурнітура для спецодягу виконує утилітарну функцію і міцно фіксує деталі, зберігаючи комфорт і зручність.

Необхідно враховувати умови роботи. Це можуть бути високі або низькі температури, підвищена вологість, контакт з хімічними речовинами.

Як і спецодяг, фурнітура повинна відповідати певним вимогам якості:

  • не втрачати властивостей при температурному перепаді;

  • бути зносостійкою до механічних пошкоджень і виробничих забруднень;

  • не зазнавати впливу води та інших речовин;

  • виготовлятися з безпечних матеріалів.

спецодежда 1

Функціональна фурнітура підбирається в залежності від цілей використання. Для різних видів тканин передбачені відповідні заклепки, застібки, шнурівка та інші деталі.

Види фурнітури для спецодягу

Для виготовлення спецодягу використовується пластмасова та металева фурнітура. Кожна галузь має свою специфіку.

Пожежна форма оснащується застібками з міцного термостійкого пластика або металевого сплаву. Не варто кріпити петлі і шнурівку, які можуть зачепитися за інші предмети.

Пластикова фурнітура підходить для роботи з електромережами та водою. Вироби із пластику легкі в догляді і стійкі до високих температур. Для виробництва рятувальних жилетів застосовуються пластикові фастекси, які зручно замикаються і розкриваються. Фурнітура повинна бути захищена від мимовільного розстібання і не застрявати.

Багато сфер передбачають дрес-код для співробітників і обслуговуючого персоналу. Декоративна фурнітура на уніформі використовується в якості ефектного елемента дизайну. Костюм кухаря відображає імідж закладу. Ґудзики із пластику на кітелі виконують естетичну функцію і розстібаються без зусиль, їх легко зняти при випадковому запаленні.

спецодежда 2

Металева фурнітура зустрічається на фартухах бариста, офіціантів, перукарів, робітників у майстернях та інше. Тут важлива зносостійкість. Фурнітура обробляється антикорозійними складами і не повинна деформуватися при експлуатації і численних праннях.

спецодежда 3

Металеві кнопки, карабіни і молнії виготовлені зі сплаву нержавіючого металу і є більш надійними, ніж пластикові. Вони збережуть презентабельний зовнішній вигляд костюма. Комбінація пряжки і блочек зручна для поясів і ременів. Для регулювання натягу лямок на комбінезонах і жилетах задіюють металеві або пластикові пряжки. Для установки кнопок і блочек необхідне спеціальне обладнання.

спецодежда 4

Металеві фіксатори підходять для затягування шнурка на куртках, штанах. Застібка змійка зручніша в користуванні, шнурівка - міцніше.

Для створення оригінальної форми встановлюють декоративні елементи. Популярністю користується брендована фурнітура, логотипи, декоративні таблички і герби, нашивки з платизолі, кільця, півкільця, рамки.

Купити швейну фурнітуру для робочого одягу можна готову або під замовлення. Вироби виготовляються з високоякісних металевих нержавіючих сплавів або термопластичного пластику. Швейна фурнітура ARTSTEP представлена широким асортиментом в кольорах і розмірах.

Можлива розробка брендованої фурнітури для робочих курток, штанів, комбінезонів, халатів, фартухів і різної уніформи. Для кожного комплекту ми підбираємо відповідні моделі.


Одеса. 10.08.2020
ARTSTEP

Увійти за допомогою облікового запису в соціальній мережі
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
*