Конкурс дитячого малюнка — в кращих традиціях ARTSTEP

Конкурс дитячого малюнка — в кращих традиціях ARTSTEP
01/06/21
Наступ літа в компанії ARTSTEP ознаменовано Конкурсом малюнка, приуроченим до Дня захисту дітей. За щорічною традицією діти співробітників мали можливість проявити творчий потенціал і таланти.

Підростаюче покоління продемонструвало різні техніки малювання на задану тематику «Мій улюблений мультяшний персонаж». Всі малюнки вийшли забавними і порадували своєю безпосередністю.

У конкурсі взяли участь дітки від 0 до 12 років. Роботи юних талантів були поділені за віковими категоріями, в кожній з яких шляхом голосування були визначені переможці. В якості винагороди учасники отримали солодкі призи, а авторів кращих малюнків ми удостоїли спеціальними призами.

Малювання як вид творчої діяльності допомагає дітям пізнавати навколишній світ. Через живопис юні художники не тільки передали свою картину світу, перенесену на папір, але також поділилися щирими емоціями і радістю з дорослими. Працівники компанії занурилися в світ дитячого мистецтва і поглянули на мультяшних героїв очима маленьких обдарувань.

Висловлюємо подяку кожній дитині і батькам! Чекаємо Ваші нові малюнки і готові оцінювати їх подарунками в наступному році!
Одеса. 01.06.2021
ARTSTEP

Увійти за допомогою облікового запису в соціальній мережі
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
*