Компанія ARTSTEP на KYIV FASHION 2020

Компанія ARTSTEP на KYIV FASHION 2020
14/02/20
Компанія ARTSTEP взяла участь в 45 міжнародній виставці моди і стилю KYIV FASHION 2020 і презентувала нову колекцію Швейної фурнітури 2020 року, а також показала декор та прикраси з існуючого асортименту.


Наш стенд відвідало понад 7000 відвідувачів з України, країн СНД і Європи. Фахівці ARTSTEP провели переговори з представниками великих українських брендів і невеликих виробників. ARTSTEP відрізнявся на виставці яскравим стендом, наявністю зразків брендуваной фурнітури.

Выставка KYIV FASHION 2020_1

KYIV FASHION - це велика платформа для комунікації в сфері моди. Ми представили продукцію для швейної галузі України, провели презентацію нової колекції, взяли замовлення на розробку і виробництво фурнітури з логотипом. Особливою популярністю користувалося виріб VIP-РОЗДІЛЬНИЙ БРЕНД, яке має невеликий розмір, презентабельний зовнішній вигляд, легко встановлюється і надійний в застосуванні. Перевага даного виробу полягає в тому, що така фурнітура складається з окремих букв. Це дає унікальну можливість сформувати власний імідж.

Выставка KYIV FASHION 2020_3

Виробники одягу змогли подивитися швейну фурнітуру:

  • Пряжки і шлевки для одягу;
  • пришивними декор;
  • для сумок декор;
  • Карабіни, фастекси і замки різних розмірів.

Выставка KYIV FASHION 2020_2

Хочете бути в тренді? Тоді замовляйте особисту презентацію і отримуйте новий каталог фурнітури для одягу 2020 року, залишайте запит у наших фахівців!

Одеса. 14.02.2020
ARTSTEP

Увійти за допомогою облікового запису в соціальній мережі
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
*