Нова колекція фурнітури для взуття ARTSTEP Весна-Літо'22

Нова колекція фурнітури для взуття ARTSTEP Весна-Літо'22
20/09/21

Виробник ARTSTEP презентував трендову колекцію взуттєвої фурнітури до сезону Весна-Літо'22. Унікальні розробки Модельного будинку компанії містять новинки фурнітури для жіночого та чоловічого взуття, адаптовані під актуальні тенденції вітчизняного і зарубіжного ринку.

Тренди фурнітури для взуття Весна-Літо'22

У весняно-літньому настрої буде простежуватися розмитість сезону, свобода вибору, стирання кордонів між комфортом і красою. Маскулінний стиль виведе лофери на грубій підошві з оквадраченим носком, комбінованою з елегантною обробкою. Такі моделі перетворяться за допомогою мокасинових перетяжек і великих ланок, успадкованих декількома сезонами поспіль.

Ангендерна універсальна мода торкнеться носочної ділянки взуття, де квадратний мис контрастує з гострим носиком. Великий металевий декор і силіконові нашивки прикрасять ультрамодний носок. Тонкі ремінці розташуються на гладіаторах або піднесуться на високій платформі. Клогі і мюлі звернуть на себе увагу помітними деталями, а ляпанець тріумфально увірветься в базовий гардероб.

Мокасини і кросівки переосмислить шнурівка з декором. З особливим ефектом сезон наповнять нашивки ПВХ з написами на класиці і спорті. Продовжать завойовувати популярність моделі взуття, виконані в монохромних з фурнітурою кольорах.

Оновлення асортименту взуттєвої фурнітури ARTSTEP

Зміна взуттєвих трендів тягне оновлення версій аксесуарів для взуття. У колекції представлена фурнітура та декор для взуття з акцентом на мис, шнурівку і ремінці. Вже скоро виробники і фабрики можуть ознайомитися з нашою новою пропозицією:

Широкий ряд позицій підібраний в єдиному колірному рішенні, представленому в топових відтінках сезону (авокадо, капучино, лавандовий та grey).

Виробництво фурнітури для взуття під замовлення

Купити фурнітуру для виготовлення взуття можливо безпосередньо в фірмових шоу-румах і на сайті виробника ARTSTEP. Пропонуємо брендування, фірмовий дизайн і колір фурнітури під замовлення.

Хочете, щоб Ваше взуття було найстильнішим? Тоді швидше замовляйте індивідуальну презентацію фурнітури для взуття і артпідборки з образами!


Одеса. 20.09.2021
ARTSTEP

Увійти за допомогою облікового запису в соціальній мережі
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
*