Шнурок для взуття — новий асортимент

Шнурок для взуття — новий асортимент
05/11/20

Компанія ARTSTEP розширила продукцію новими позиціями. Колекції фурнітури доповнила ще одна новинка — асортимент вощеного шнурка для взуття.

Шнурок — це один з видів робочої фурнітури, який представляє собою відрізок мотузки певної довжини. Вощений шнурок взуттєвий покритий спеціальним восковим просоченням, за рахунок якого взуття надійно фіксується на ногах.

Стопі властиво змінювати свою повноту в перебігу всього дня. Таку складність полегшують шнурки, які є чудовою альтернативою різним застібкам. На відміну від блискавки, їх можна затягнути так, як необхідно. Вони не тиснуть і не створюють відчуття дискомфорту на нозі. У зав'язаному положенні шнурівка не ковзає і міцно тримає вузол.

Покриття з воску дозволяє виробу зберігати презентабельний зовнішній вигляд при багаторазовій експлуатації. Виразний глянсовий блиск додає шнурівці особливий лиск. Шнурок вощений для взуття вважається більш зносостійким, оскільки володіє водовідштовхувальними і вологостійкими властивостями. Текстильний шнурок зручно протягується і легко чиститься.

Шнурки застосовуються для виробництва чоловічого, жіночого та дитячого взуття різних стилів. Вироби також служать в якості декору. Ними можна оснащувати аксесуари шкіргалантереї (рукавички, корсети та ін.).

Шнурок вощений взуттєвий в асортименті

Компанія має в своєму розпорядженні наявність вибору шнурків різної товщини і фактури. Шнурок взуттєвий віск представлений в асортиментному ряді ARTSTEP декількома різновидами:

  • круглий (від 1,5 до 3 мм);

  • плоский (6 і 7 мм);

  • мотузка (3 і 4 мм).

шнурок вощеный для обуви

Надається можливість вибрати шнурок у кольорах: чорний, білий, коричневий, синій, бордо, беж та ін. Щоб урізноманітнити дизайн однієї пари взуття, можна змінювати один колір шнурівки на інший. Виробники взуття все частіше вдаються до комплектації продукції моделями і кольорами шнурівки в кількості.

Кінці шнурка фіксуються пластиковими еглетами. Наконечники забезпечують легке протягування шнурків в отвори. Встановлюються прозорі і чорні еглети.

Купити шнурок вощений для взуття

Шнурок вощений продається в упаковці. Подивитися товар можна в онлайн-каталозі. Вся представлена на сайті продукція є в наявності.

Купити шнурок для взуття вощений в стандартній довжині і діаметрі можливо в інтернет-магазині або в фірмових шоу-румах, розташованих по всій Україні. Доступний вибір кольорів, видів і розмірів, які підійдуть до взуття.

Зі шнурками встановлюють такі комплектуючі для взуття, як блочки, петлі і гачки. Фурнітуру можна замовити в монохромі зі шнурівкою. Широкий ряд позицій дає можливість створювати безліч комбінацій для втілення будь-яких дизайнерських ідей.

Компанія пропонує виготовлення шнурка під індивідуальне замовлення в будь-якій довжині (від 60 см до нескінченності).


Одеса. 05.11.2020
ARTSTEP

Увійти за допомогою облікового запису в соціальній мережі
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
*