Кнопка з логотипом Модель 1

Кнопка з логотипом Модель 1
Кнопка з логотипом Модель 1

Характеристики моделі

ПАЛІТРА КОЛЬОРІВ:

ще

Інші кольори

Mattsilk

Фуме

Емаль

Вінтаж

Чорніння

Сатин

Будь-який Pantone

Антик

Розрахувати виробництво

Аналог: Кнопка з логотипом Модель 1

КІЛЬКІСТЬ:
шт.
ЦІНА*:
от

0

грн
от 1.47 грн. (1 шт.)
*Шановні клієнти, можливі коригування ціни на дані вироби в зв'язку зі світовими змінами (коливаннями) цін на виробничі складові.

Артикул: Кнопка с логотипом Модель 1
Матеріал: Метал, Залізо, Бронза, Пластик
Одиниця виміру: шт.

Кнопка з логотипом - це декоративно-робочий елемент з унікальним дизайном верхній частині. Металева кнопка брендована це відмінний рекламоносій використовуваний в легкій промисловості при виробництві взуття, одягу (верхній, джинсового, дитячої), сумок, виробів шкіргалантереї та аксесуарів. Так знайомий образ завжди буде працювати на створення і зміцнення бренду, довіри до продукту, тим самим розширить коло Ваших клієнтів. Кожен елемент дизайну брендованої кнопки від команди модельєрів компанії ARTSTEP це унікальний, продуманий продукт, який створить корпоративний стиль. Підтримка іміджу буде відмінною підтримкою для утримання твердих позицій на ринку. Кнопка брендована може бути різних розмірів і колірній палітрі гальванічних квітів. Всі замовлення на брендування металевих кнопок розробляються і розраховуються індивідуально. Вартість кнопки з логотипом прораховується для кожного замовлення і залежить від складності виробу, загальної кількості і кольорової палітри. Замовити брендовану кнопку для швейної, взуттєвої та інших галузей можна на сайті або в фірмових шоу-румах ARTSTEP (Харків, Дніпро, Львів, Бровари, Одеса). Зразки металевих кнопок з логотипом представлені в магазинах, де можна детально ознайомитися з умовами замовлення. Орієнтовна вартість виробу буде в межах товарів аналогів: K.KM-600-OT.
Докладніше
Місце застосування: Шкіргалантерея, Сумки, рюкзаки, Взуття, Одяг
Вид виробництва: Лиття, Штампування

добавлен в ваш заказ

Вы можете посмотреть свой заказ в Личном кабинете

Продолжить покупки
Товар “Кнопка з логотипом Модель 1”
доданий до вашого замовлення

Ви можете подивитися своє замовлення в Особистому кабінеті

Продовжити покупки
×
Додаткові можливості
Якщо Ви не знайшли потрібний товар, ми можемо запропонувати Вам:
Професійний підбір кольору для фарбування і перефарбувати виробів будь-якої складності відповідно до індивідуальних побажань. Розробка будь-якої фурнітури за бажанням клієнта: від ескізу до втілення в життя. Матеріали і кількість обговорюються індивідуально. Брендування виробів різної складності підкреслить унікальність вашої торгової марки і зробить її впізнаваною серед споживачів
Залиште свій номер
і ми передзвонимо Вам
Увійти за допомогою облікового запису в соціальній мережі
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
*