Декор підшнуровки Колір Фуме

Сортувати
Показати по: 30
SALE
Підшнуровок B.FM-48
Підшнуровок B.FM-48
  • КОЛІР:
від

0

грн.
від 2.95 грн.

Фурнітура підшнуровок кріпиться на берець взуття і робить її стильною і привабливою. Залежно від стилю і дизайну моделі взуття для неї підбирається підшнуровок відповідної форми і розмірів. У нашому асортименті представлені декоративні підшнуровки класичного і спортивного стилю. Кріпиться фурнітура на взуття за допомогою спеціальних ніжок, за допомогою вусів або просто пришиванням до товару. На профілі фурнітури можливе нанесення торгової марки або логотипу лазером, що дозволяє при мінімумі витрат забрендувати взуття. У комплекті з декором підшнуровок часто використовують блочку.

ARTSTEP виробляє фурнітуру в монохромних кольорах, а це значить, що купити підшнуровок можна в тому ж кольорі що і блочка, хольнітен або люверс. Фурнітура пішнуровок виробляється з металу, пластику або силікону. Вибрати підшнуровок на взуття можна в різних розмірах і на різну кількість отворів для шнурка. В асортименті компанії представлено близько 50 видів підшнуровків на берець. Застосувати взуттєвий підшнуровок можна на кросівках, кедах і будь-якому взутті з наявністю на берцях шнурівки. Фурнітура підшнуровок - це стильний і функціональний декор, який шикарно виглядає як на чоловічому, так і на жіночому взутті.

При розробці кожного елемента декору модельєри нашої компанії враховують нові тенденції світових брендів та побажання наших клієнтів. Взаємодія з клієнтами дозволяє робити фурнітуру, яка буде не тільки красиво виглядати на взутті, а й буде легко, швидко і надійно кріпитися, буде стійкою до погодних умов і довговічною в застосуванні. При замовленні підшнуровка на взуття варто враховувати, що деякі моделі мають праву і ліву орієнтацію. Придбати фурнітуру підшнуровок можна при замовленні товару на сайті або купити в фірмових магазинах ARTSTEP, розташованих у Харкові, Одесі, Дніпрі, Львові та Броварах. Можлива доставка по всіх містах України. Для консультації з питань покупки, наявності, вартості і особливості кріплень підшнуровка звертайтеся за телефонами, вказаними у нас на сайті.

Товар “Декор підшнуровки
доданий до вашого замовлення

Ви можете подивитися своє замовлення в Особистому кабінеті

Продовжити покупки
Увійти за допомогою облікового запису в соціальній мережі
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
*