Декоративні перли Розмір 16

Сортувати
Показати по: 30
Ціну знижено
Перли K.PPA-3738-півсфера
Перли K.PPA-3738-півсфера
  • РОЗМІР:
  • КОЛІР:
від

0

грн.
від 2.57 грн.
Ціну знижено
Перли K.PP-3738-півсфера + Кр
Перли K.PP-3738-півсфера + Кр
  • РОЗМІР:
  • КОЛІР:
від

0

грн.
від 2.55 грн.
Ціну знижено
Перли K.PP-3739-сфера + Кр
Перли K.PP-3739-сфера + Кр
  • РОЗМІР:
  • КОЛІР:
від

0

грн.
від 2.57 грн.

Перли декоративні 
Декоративні перли - це один з популярних видів прикрас, який використовується на різних видах товару: взуття, одяг, сумки, рюкзаки, аксесуари і головні убори. Популярність декоративних перлів зросла в останні кілька років. Дизайнери від всесвітньо відомих брендів Phillip Lim, Tntees, Tu es mon tresor, Oscar de Renta тощо використовують штучні перли в декорі взуття і одягу.

У ARTSTEP можна купити декоративний перли у вигляді:

  • перлина кругла (діаметр: 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 мм);
  • декор перловий півсфера (діаметр: 8, 10, 14, 16, 20 мм, кріплення ніжка хольнітену або вуса);
  • перли на тасьмі (діаметр: 2, 3, 4, 5, 6, 8 мм).
У колірних рішеннях перли мають кілька популярних відтінків: темний нікель, золото, срібло, білий. Залежно від типу обраного декору Ви можете підібрати і тип кріплення, який зручний для вас у роботі і підходить під Ваш виріб. ARTSTEP пропонує стандартні кріплення: на ніжку хольнітену, на "вуса", на "гарпун", пришивний метод і за допомогою автоматичної машини з установцки перлів.

В якості додаткової комплектації або дрібного декору можна використовувати фурнітуру і декор ARTSTEP: пряжки, перетяжки, декор на шнурок, декор наконечники, підшнуровки і ланцюжки. Весь асортимент сформований таким чином для того, щоб була можлива комплектація декору на одному виробі.

Співпраця з компанією ARTSTEP - це застосування нових технологій виробництва, установки, фарбування, сучасний дизайн і оновлення колекції декору кожен сезон. Купити декоративні перли оптом і дрібним оптом можна за попереднім замовленням в ARTSTEP. Ознайомитися з асортиментом декоративних перлів можна в розділі сайту або в фірмових магазинах в містах: Одеса, Харків, Дніпро, Бровари, Львів. Можлива доставка декоративних перлів у будь-яке місто України.

Товар “Декоративні перли
доданий до вашого замовлення

Ви можете подивитися своє замовлення в Особистому кабінеті

Продовжити покупки
Увійти за допомогою облікового запису в соціальній мережі
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
*