Фурнітура до ситем молле (моллі)

Сортувати
Показати по: 30
Кліпса для МОЛІ Molle Locking A.FP-3441 (A+B)
Кліпса для МОЛІ Molle Locking A.FP-3441 (A+B)
  • КОЛІР:
від

0

грн.
від 18.73 грн.
Карабін A.СP-2217
Карабін A.СP-2217
  • КОЛІР:
від

0

грн.
від 4.96 грн.
Гачок тактичний A.FP-2218
Гачок тактичний A.FP-2218
  • РОЗМІР:
  • КОЛІР:
від

0

грн.
від 6.76 грн.

Тактична фурнітура для систем кріплення Молле

Система кріплення Молле використовується на розвантажувальному спорядженні, де важлива функціональність, доступність та мобільність. Система або технологія Молле з`єднує та компонує оснащення між собою для зручного транспортування тактичних вантажів. Для того щоб на тактичному спорядженні розмістити все обмундирування та додаткові елементи, використовується функціональна фурнітура. Модульність системи дозволяє швидко кріпити та знімати оснащення.

Як застосовується фурнітура на системі кріплення Молле?

Конструкція модульного полегшеного розвантажувального спорядження Молле передбачає наявність пришитих стропних ремінців для кріплення підсумків та інших аксесуарів. Стропи нашиваються на систему у вигляді рядів з певним інтервальним ходом таким чином, щоб на них можна було продягнути тактичні гачки, які у свою чергу, комплектуються додатковим кріпленням.

Асортимент фурнітури для взаємодії з системою кріплення Молле

Компанія ARTSTEP виготовляє фурнітуру на тактичне спорядження, яка дозволяє кріпити різноманітні елементи обладнання. В своєму асортименті виробник представляє універсальну фурнітуру для системи кріплення спорядження Молле, розроблену для комфортного носіння тактичного екіпірування, рюкзаків, сумок:

  • гачки;

  • карабіни;

  • кліпси для Моллі MOLLE Sticks.

Фурнітура виготовлена з поліаміду найвищої якості, що забезпечує її надійним кріпленням, високою міцністю та ергономічністю. Гачки для систем Молле легко заходять у стропу. Конструкція міцно фіксується та не випадає зі стропи довільно. Тактичні гачки оснащуються карабінами та іншою фурнітурою, на яку кріпляться підсумки. Модульна система для перенесення вантажів є надійним способом фіксації підсумків до різноманітних елементів спорядження.

Придбати фурнітуру для взаємодії з системою кріплення Моллі на туристичних, спортивних, мисливських, тактичних, рибальних товарах можна в таких кольорах, як хакі, камуфляж (койот) або чорний. Нейлонова тактична фурнітура для кріплення має легку вагу, тому не додає загальній екіпіровці зайвої ваги.

Де можна купити фурнітуру для систем кріплення Молле?

Купити фурнітуру для систем Молле оптом можна безпосередньо від виробника ARTSTEP. Пропонуємо найбільший комплекс тактичної фурнітури в асортименті кольорів та розмірів від єдиного виробника в Україні. Представлена монохромна палітра захисних кольорів.

У мережі наших шоу-румів Ви можете ознайомитися з великим вибором фурнітури для тактичного спорядження. Знайти нас можливо в найбільших регіонах України (Харків, Дніпро, Львів, Одеса, Бровари, Хмельницький). Також переглянути повний асортимент можливо в онлайн-каталозі.

Замовлення робиться на сайті, по телефону, у месенджерах або фірмових магазинах. Оптова доставка виконується в короткі терміни, складські запаси дозволяють швидко доставити товар замовнику.

Товар “Фурнітура до ситем молле (моллі)
доданий до вашого замовлення

Ви можете подивитися своє замовлення в Особистому кабінеті

Продовжити покупки
Увійти за допомогою облікового запису в соціальній мережі
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
*