Фурнітура герби Колір Сатін

Сортувати
Показати по: 30
Герб K.FM-3524-Design (59231)
Герб K.FM-3524-Design (59231)
  • КОЛІР:
від

0

грн.
від 4.34 грн.
SALE
Герб Великий A.FMA-529
Герб Великий A.FMA-529
  • КОЛІР:
від

0

грн.
від 5.35 грн.
Герб K.FMA-3755 (21644)
Герб K.FMA-3755 (21644)
  • КОЛІР:
від

0

грн.
від 7.94 грн.

Фурнітура герби використовується для декору таких виробів як взуття, швейні вироби, головні убори, сумки, валізи, аксесуари шкіргалантереї, товари hand made та інші вироби. Унікальність даного виду декору в його формі, яка повторює контури герба. Фурнітура декор герб має різні розміри і кілька варіантів форм. Широкий асортимент моделей гербів дозволить підібрати варіанти під будь-який тип виробів.

Герб фурнітура може складатися з двох частин: нижня база з пластизолю і металева частина з зображенням. Компанія ARTSTEP виробляє металеву і пластикову фурнітуру для всіх галузей легкої промисловості. Для зручності ми пропонуємо кілька варіантів кріплення: на вуса або на ніжку хольнітени. Також ми виготовляємо фурнітуру для робочих частин ременів і деталей: застібки-пряжки, перетяжки, кнопки металеві, застібки-фастекс і карабіни, а для декору: перли, штучні камені, кінцевики, помпони хутряні, хольнітени, металеві підвіси і подшнуровкі.

Кольорова палітра декору підібрана таким чином, що Ви зможете підібрати комплект з декількох елементів фурнітури. В якості стандартних кольорів представлена ​​палітра з глянцевих металевих кольорів (золото, срібло і темний нікель) або в матовою текстурою (чорний, білий).

Всі продукція від ARTSTEP перевірена на предмет відповідності якості: механічні пошкодження, стирання фарби, стійкість до вологи і так далі. Купити металеву фурнітуру герб можна оптом зі складу в шоу-румі або онлайн на сайті компанії. Можливе замовлення на індивідуальне брендування: нанесення логотипу лазером на готовий виріб або виробництво фурнітури за індивідуальним ескізом. Робота з ARTSTEP - це комплекс послуг від професіонала, якому довіряють більше 1000 клієнтів з України.

Товар “Фурнітура герби
доданий до вашого замовлення

Ви можете подивитися своє замовлення в Особистому кабінеті

Продовжити покупки
Увійти за допомогою облікового запису в соціальній мережі
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
*