Чоловіча колекція Зима 2017/2018

При створенні даної колекції було приділено увагу потребам клієнта. Ми зосередили свої зусилля на пошук інноваційних методів останнього покоління, здатних допомогти створювати впізнавану фурнітуру для взуття. Одночасно не втрачали з поля зору вимоги стилю і сучасних тенденцій моди.

Завдяки взаємодії інновацій і дизайнерських розробок, була створена сучасна лінія зручним і стильним фурнітури, яка володіє основними якостями, близькими кожному виробнику взуття - легкістю в установці, лаконічністю і зрозумілістю.

КАРАБІН

Функціональність і зовнішній вигляд універсального карабіна дають широкі можливості для дизайну і дозволяють використовувати його в будь-якому стилі взуття. Цю модель можна використовувати як самостійно, в якості робочої або декоративною перетяжки, так і в поєднанні з іншими елементами - кільцями, ланцюжками, рамками.

ПРОСТА ГЕОМЕТРІЯ

Здавалося б, перелік геометричних фігур не так вже різноманітний, але тим не менш, чіткі лінії і прості форми здатні створювати вивірені збалансовані, як найсуворіші, так і більш розкуті, іноді трохи футуристичні образи. При створенні колекції ми зробили ставку саме на просту геометрію: графічність, лаконічність і легкість форм вже не перший рік не виходить з моди.

Замовити друкований каталог, задати питання

Увійти за допомогою облікового запису в соціальній мережі
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
*