Жіноча колекція Зима 2017/2018

При створенні даної колекції було приділено увагу потребам клієнта. Ми зосередили свої зусилля на пошук інноваційних методів останнього покоління, здатних допомогти створювати впізнавану фурнітуру для взуття. Одночасно не втрачали з поля зору вимоги стилю і сучасних тенденцій моди.

Завдяки взаємодії інновацій і дизайнерських розробок, була створена сучасна лінія зручним і стильним фурнітури, яка володіє основними якостями, близькими кожному виробнику взуття - легкістю в установці, лаконічністю і зрозумілістю.

ІНКРУСТАЦІЯ КАМіНняМ

Значно розширивши асортимент фурнітури, інкрустованою каменями, ми продовжуємо дотримуватися сучасних трендів. Як наслідок - в колекції присутній ряд нових позицій дрібного декору, подшнуровков, наконечників, перетяжок з камінням. Що стосується декоративних каменів - тепер крім стандартних квітів доступна обширна колірна гамма, і ми пропонуємо вам ще більш сміливі варіанти їх комбінацій.

Хутряний ДЕКОР

Сучасні модні тенденції стверджують: хутряний декор актуальний для будь-якого стилю - будь то класика, комфорт або навіть спорт. Хутряна облямівка, підвіси на шнурки і пухнасті помпони додають взуття динаміки, роблять образ більш розкутим. Взаємодія різних фактур пожвавить вид взуття: деталі з натурального і штучного хутра зміщують ближче до сфери casual як сувору класичну, так і спортивне взуття, розширюючи сферу її застосування.

ПРОСТА ГЕОМЕТРІЯ

Здавалося б, перелік геометричних фігур не так вже й різноманітний, але, тим не менш, чіткі лінії і прості форми здатні створювати вивірені збалансовані образи - як найсуворіші, так і більш розкуті, іноді трохи футуристичні. При створенні колекції ми зробили ставку саме на просту геометрію: графічність, лаконічність і легкість форм, які вже не перший рік не виходять з моди.

Замовити друкований каталог, задати питання

Увійти за допомогою облікового запису в соціальній мережі
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
*