Кобурні кнопки для взуття

Сортувати
Показати по: 30
Кобурна застібка A.FM-3279
Кобурна застібка A.FM-3279
  • КОЛІР:
від

0

грн.
від 3.31 грн.

Кнопки кобурні для взуття застосовуються для фіксації ремінців. За функціональністю кобурні кнопки схожі з пряжками - вони мають одне призначення, але зручніше в застосовунні на кінцевому виробі. Однак, варто зауважити, що принцип дії тут відрізняється: кобурні кнопки практичніші та простіші як у виробництві, так і в роботі. Але з іншого боку, простота - це не завжди перевага, особливо коли справа стосується створення елегантного і стильного образу взуття. Тут взуттєва декоративна пряжка безумовно дає фору непоказній кобурній кнопці для взуття.

Комплектом до кобурною кнопки можна обрати вироби:

  • декор підшнуровок взуттєвий;
  • фурнітура прапорець для взуття;
  • декор дзвіночок для взуття;
  • фурнітура наконечник для взуття.
Чи не кожен образ взуття потрібно перенасичувати яскравими деталями, тому для більш лаконічних моделей кобурна кнопка для взуття ідеально личить. В інших випадках можна зробити акцент в яскравому образі не на кобурною застібці, а на іншому елементі декору, який буде притягувати вибагливі погляди покупців.

Кобурну кнопку для взуття можна придбати гуртом в інтернет-магазині ARTSTEP або в наших шоу-румах в Одесі, Харкові, Броварах, Львові чи Дніпрі. В разі виникнення питань придбання взуттєвої фурнітури Ви завжди можете зателефонувати за номерами, які вказані в контактах у нас на сайті.

Товар “Кобурні кнопки для взуття
доданий до вашого замовлення

Ви можете подивитися своє замовлення в Особистому кабінеті

Продовжити покупки
Увійти за допомогою облікового запису в соціальній мережі
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
*