Кріплення для фурнітури Колір Фуме

Сортувати
Показати по: 30
Кріплення для фурнітури T.BM-03
Кріплення для фурнітури T.BM-03
  • КОЛІР:
від

0

грн.
від 25.33 грн.

Кріплення для фурнітури - це елементи для фіксації різної фурнітури до товару і поліпшення її зовнішнього вигляду. Кріплення представлені у вигляді: хольнітенів, гаранцій, планок та ще деяких видів фурнітури. Для різних видів виробів і функціональних особливостей використовують різноманітні види кріплень.

Компанія ARTSTEP виробляє фурнітуру більше 10 років. В асортименті нашої компанії налічується більше 20 000 типів виробів в різних розмірах, кольорах і видах кріплень. Фахівці нашої компанії не тільки виробляють фурнітуру, а й надають повний комплекс послуг від ідеї на папері до застосування на готовому виробі. Спільна робота в команді з нашими партнерами дозволяє нам розробляти унікальні нові види фурнітури, при цьому ми продумуємо і підбираємо оптимальні кріплення для фурнітури. Власна виробнича база дозволяє нам швидко реагувати на прохання клієнтів, динаміку зміни ринку і розвиток світових брендів.

Кріплення для фурнітури ARTSTEP підібрані таким чином, що підходять для декоративних виробів і робочих елементів фурнітури. При замовленні фурнітури звертайте увагу на вид кріплення. У нас Ви можете замовити в комплекті товар з кріпленнями в одній кольоровій гамі. Всі вироби, представлені на сайті, є в наявності. Купити кріплення для фурнітури від виробника можна безпосередньо при замовленні на сайті або оформивши заявку в стаціонарних магазинах в містах: Одеса, Бровари, Дніпро, Харків і Львів.

Товар “Кріплення для фурнітури
доданий до вашого замовлення

Ви можете подивитися своє замовлення в Особистому кабінеті

Продовжити покупки
Увійти за допомогою облікового запису в соціальній мережі
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
*