Пряжки швидкого скидання

Загальна кількість: 4

Показати по
Сортувати
Показати по: 30

Пряжки швидкого скидання — фурнітура для плитоносок, РПС, підсумків

Основним завданням пряжки швидкого скидання є забезпечення оперативного знімання та одягання плитоноски, інколи пряжки швидкого скидання можуть встановлюватись в якості замка на РПС або кріплення підсумків (напашники та ін.). Застібки оперативно розмикаються, що забезпечує швидке звільнення від тяжкої екіпіровки в екстремальній ситуації. Також швидкоскиди додадють зручності у щоденній експлуатації плитоносок.

В асортименті українського виробника тактичної фурнітури ARTSTEP представлено комплект пряжок швидкого скидання Кайман тунельного типу:

  • плечові (short) A.FP-22220 — на плитоносці слугують з’єднувальним елементом передньої плити та плечової лямки, інколи використовуються в полегшеному камербанді;

  • бокові (long) A.FP-22221 — фіксують плитоноски в зоні камербанду та з’єднують його з передньою плитою, також можуть бути встановлені в РПС на поясі та напашнику тощо.

Які переваги тунельної пряжки швидкого скидання Кайман?

Пряжки швидкого скидання виробництва ARTSTEP — це надійна тактична фурнітура, яка володіє наступними перевагами:

  • виготовлена з надійного матеріалу поліамід (нейлон);

  • розмикається в обидва боки (бокова система — вгору та донизу, плечова — вліво та вправо);

  • має систему відведення пилу і бруду всередині рухомих деталей, що запобігає заклинюванню;

  • відкривається навіть з відірваною шнурівкою;

  • язичок замка вкрай складно відламати;

  • є додаткова опція по брендуванню або додаванню розпізнавальних елементів.

Конструкція пряжки швидкого скидання Кайман

Тип змикання/розмикання застібок швидкого скидання — тунельний (продольний). Система знімається в обидві сторони (бокова — вгору та донизу, плечова — вліво та вправо), на відмінну від блочного типу, який працює лише в одному напрямку.

Матеріал виготовлення — високоякісний поліамід (нейлон). Пряжки швидкого скидання мають міцну та надійну конфігурацію, яка здатна витримувати високе навантаження, що важливо під час носіння важких плитоносок, оснащених різноманітним спорядженням. Швидкоскиди кріпляться на вироби через спеціальні вушка під стропу розміром 38-40 мм.

Яка комплектація швидкоскидів?

Механізм пряжок працює за допомогою шнурівки або корду діаметром до 5 мм, тягнучи за які, можна розкрити замок. Для зручності на кінець корду встановлюється спеціально розроблений кінцевик із захватами під пальці A.FP-3430А, який дозволяє уникнути вислизанню шнурівки з рук. Важливо зазначити, що швидкоскиди Кайман сконструйовані таким чином, що можуть працювати навіть з відірваним кордом!

Можливо забрендувати фурнітуру для плитоносок?

Пряжки швидкого скидання мають базу під брендування — це спеціально визначене місце, в яке можна встановити індивідуальний логотип, назву чи національну символіку, виготовлену з еластичного пластизолю. Форма під такий логотип значно заощаджує час та кошти, оскільки не потребує виготовлення дорогої форми під сам швидкоскид.

Де купити пряжки швидкого скидання у виробника

Купити пряжки швидкого знімання Кайман тунельного типу оптом напряму від виробника можливо за попереднім замовленням на сайті або у регіонального менеджера. Поліамідна фурнітура для плитоносок у продажі в захисних кольорах хакі, камуфляж (койот), чорний. Монохромна палітра дає змогу підібрати тактичну фурнітуру в єдиних кольорах.

У комплекті можливо купити шнурки і кінцевики на плитоноски. Також можна придбати пластизоль в патріотичних кольорах прапора України або замовити послугу індивідуального виробництва вставки ПВХ. Переглянути повний асортимент фурнітури для тактичного спорядження можна в усіх магазинах ARTSTEP (Одеса, Харків, Хмельницький, Львів, Дніпро, Бровари) або онлайн-каталозі.

Товар “Пряжки швидкого скидання
доданий до вашого замовлення

Ви можете подивитися своє замовлення в Особистому кабінеті

Продовжити покупки
Увійти за допомогою облікового запису в соціальній мережі
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
*