Pantone 2020: колір літо-весна «класичний синій»

Pantone 2020: колір літо-весна «класичний синій»
12/12/19

Поспішаємо повідомити, що ми вже готові впевнено крокувати в наступне десятиліття з новими модними ідеями. За усталеною щорічною традицією Інститут кольору Pantone на показах New York Fashion Week і Тижня моди в Лондоні поставив Многоцветовая орієнтир для модельєрів на майбутній сезон весна-літо 2020. Головний хіт Пантон 2020 року - класичний синій.

У сезонної палітрі експерти Pantone Color Institute розробили професійний стандарт кольору весна-літо 2020 року, який склали основна (12 відтінків) і базова (4 нейтральних кольору) палітри. Наступний рік в індустрії моди віщує проходження оновленим традиціям. Гуру моди роблять акцент на класиці, з'єднаної з сучасним характером індивідуального самовираження і креативності.

Колір небесних сутінків

Класичний синій або PANTONE 19-4052 Classic Blue - це спокійний і елегантний у своїй унікальності колір, якому хочеться довіритися. За версією Pantone 2020 він символізує умиротворення, вічність і світ. Дизайнери знаходять в кольорі 2020 гармонійний симбіоз стабільності і спонтанності.

Бездоганні поєднання головного кольору 2020

Керуючись популярними колірними тенденціями в світі, можна сміливо креативити. Часом буває непросто підібрати колірні поєднання в одязі. Тому ми підготували кілька порад, як правильно подати «чесний колір» сезону весна-літо 2020:

  • синій, фіолетовий, синьо-зелений

З'єднання одноколірних відтінків темного і блідого синього, небесно блакитного і блакитного акумулює силу і впевненість, несе дуже глибокий емоційний меседж. Це не тільки вечірнє небо, але і загадкова стихія води і океану.

Синій співзвучно гармонує з близькими відтінками синьо-фіолетового, лавандового, синьо-зеленого або бірюзового.

Pantone 2020 1

  • жовтий, помаранчевий, червоний

Вигідною видається комбінація таких відтінків одного кольорового кола, як синій, жовтий, помаранчевий. Протилежні сторони синього і яскраво або темно-оранжевого збалансовано доповнюють один одного. Вдало в цьому випадку використовуються гарбузовий або мандариновий відтінки.

Бездоганно спрацьовує формула «синій + жовтий + червоний». Такі одно віддалені відтінки рефлекторно притягують погляд.

Pantone 2020 2

  • білий, чорний, сірий

Пантон 2020 також не відходить від класики і рекомендує по-новаторськи комбінувати колір 2020 з універсальним білим, чорним і сірим.

Родзинкою стильного лука неодмінно стане використання фурнітури, за допомогою якої ваш образ в кольорі Pantone 2020 заграє новими фарбами. Чудово виглядає корсет з фурнітури в золотому кольорі.

Pantone 2020 3

Взуттєва фурнітура c Pantone 2020

Взуття в класичному нескінченно-синьому стилі оригінально декорується фурнітурою, виконаними в золотих тонах. Компанія ARTSTEP пропонує різноманітність петель і гачків для взуття, пряжок, перетяжок, декору, фурнітури з логотипами, хольнітенов.

Pantone 2020 4

Pantone 2020 і фурнітура для сумок

На сумках бездоганного синього органічно виглядає декор кольору золото, срібло, темний нікель. Наприклад, модні будинки Christian Dior і Chanel воліють великий декор, логобренди, металеві ланцюги. Також для оформлення сумок рекомендуємо використовувати ручкодержателі, сумочні замки, люверси і карабіни.

Pantone 2020 5

Швейна фурнітура поєднання з Pantone 2020

Декор і фурнітура в одязі - це невід'ємна частина образу створювана модельєрами. У майбутньому сезоні поєднувати з класичним синім кольором можна металевий декор золотого або срібного кольору. Люверси для одягу, великий декор на вусах, кільця і ​​рамки перетяжки - застосовуються як на верхній так і на повсякденному одязі. ARTSTEP спеціалізується на виготовленні фурнітури з логотипом і декору індивідуальної форми.

text 2

Увійти за допомогою облікового запису в соціальній мережі
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
*