Підбираємо фурнітуру на спідниці

Підбираємо фурнітуру на спідниці
24/12/19

Вибираємо стильні спідниці! У продумуванні майбутнього образу спідниць важливо передбачити не тільки крій і принт, але і наявність фурнітурного декору. Весняно-літній сезон 2020 визначає вектор на невелике різноманіття швейної фурнітури на спідницях.

Мода наступного року робить упор на завищену талію. Спідниця різної геометрії з денімной тканини, стандартної або лакової шкіри будуть родзинкою наряду. Джинсові і шкіряні речі завжди універсальні і практичні. Нас чекає ще один бездоганний хіт сезону - спідниця з запахом і гудзиками з одного або декількох рядів. Найбільшим попитом серед декоративними деталями на таких виробах стануть:

  • пряжки;
  • люверси;
  • ланцюга;
  • логобренди.

Фурнитура на юбки 1

Victoria Beckham, Christian Dior

Незмінний попит: пряжки на спідниці

Справжнім трендом сезону виявляться спідниці із завищеною лінією талії. Одне з виконань - це шкіряна спідниця-олівець з широким поясом і масивною пряжкою на талії. Yves Saint Laurent перетворив такий екземпляр пір'ям. Чудове поєднання з пір'ям Simonetta Ravizza втілив на спідницях з деніму, які прийшли на зміну міні-спідниць. Наступну альтернативу для високої талії представив Altuzarra: спідниця-олівець з ремінцями і маленькими пряжками на передньому розрізі. Подібним чином можна обіграти запах. На модних показах нам пропонують спідницю-олівець з гудзиками. Розбавить її пояс з пряжкою і дрібними блочками. Такі застібки виконують робочі або декоративні функції.

Фурнитура на юбки 2

Altuzarra, Simonetta Ravizza, Yves Saint Laurent

Люверси на спідниці універсальний декор

Парад спідниць з піднятою талією поповнюють колекції шкіряних виробів Alberta Ferretti і Hermes, прикрашених люверсами з просмикнутими в них ремінцями. Люверси на спідницях прагматичні як для протягування в них ремінців і елементів тканини, так і в якості самостійного декору. Для установки необхідний тільки прес та набір оснащень.

Фурнитура на юбки 3

Alberta Ferretti, Hermes, Mulberry

Оригінальні ланцюга на спідниці

Вдалою альтернативою пояса є металевий ланцюжок. Ланцюги на спідниці допомагають підкреслити жіночу витонченість і елегантність. Американський бренд Altuzarra надів фурнітуру ланцюжка на оксамит. Якщо хочете виділитися, тоді відмінно підійде стьобані спідниця плед-ковдру. Кутюр'є італійського будинку Bottega Veneta доповнили її незвичайної ланцюгом з трикутними рамками-перетяжками. У колекції трапецієподібних спідниць стилю 70-х Victoria Beckham втілює концепцію легкості і романтики з тонкими ланцюжками, встановленими за допомогою стартових півкілець ланцюга. Кріпити ланцюжки можлмво також на карабін.

Фурнитура на юбки 4

Victoria Beckham, Altuzarra, Bottega Veneta

Брендована фурнітура для спідниць

Реклама бренду на одязі гарантовано підвищує його впізнаваність. Логобренди на спідницях надають нотки статустності. Christian Dior застосував цей метод в лінійці довгих спідниць з розрізом спереду, високою талією і широким шкіряним поясом. Букви і слова-бренди доречно фіксувати пришивним або продевним способом.

Фурнитура на юбки 5

Christian Dior

Фурнітуру на спідниці Ви можете підібрати на будь-який смак. Асортиментний ряд швейної фурнітури компанії ARTSTEP завжди різноманітний і легкий в установці. Купити продукцію можна у нас на сайті або в шоу-румах. Ви отримаєте допомогу і супровід наших фахівців протягом усього процесу покупки товару.

text 2


Одеса. 24.12.2019
ARTSTEP

Увійти за допомогою облікового запису в соціальній мережі
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
*