Преса для установки фурнітури

Загальна кількість: 6

Показати по
Сортувати
Показати по: 30
Прес сірий ручной NGS
Прес сірий ручной NGS
 • ОРІЄНТАЦІЯ:
від

0

грн.
від 11841.75 грн.
Прес для фурнітури звичайний ручний
Прес для фурнітури звичайний ручний
 • РОЗМІР:
від

0

грн.
від 1121.85 грн.
Прес жовтий ножний It
Прес жовтий ножний It
 • ОРІЄНТАЦІЯ:
від

0

грн.
від 87255 грн.
Прес сірий ножний NGS
Прес сірий ножний NGS
 • ОРІЄНТАЦІЯ:
від

0

грн.
від 22437 грн.

ПОДИВІТЬСЯ НАШІ БЛОЧКИ

Перейти в КАТАЛОГ

Прес для установки фурнітури і декору застосовується в цехах з пошиття одягу і взуття, в ремонтних майстернях і хендмейд ательє.
Використовується прес для установки такого виду фурнітури:

 • хольнітени;
 • люверси;
 • кнопки металеві;
 • блочки, гачки і петлі;
 • брендована фурнітура;
 • стильний декор в різних розмірах;
 • декоративний перли;
 • інші прикраси і фурнітура.

Правильно обраний прес для установки фурнітури - це гарантія безперебійної роботи і довговічного використання. Прес ARTSTEP знизить тимчасові витрати на роботу і мінімізує появу шлюбу. Пам'ятайте, що для преса необхідно придбати насадки - оснащення, які підходять тільки на певний вид фурнітури і декору. Оснащення для преса можна купити в розділі, де ми підібрали все насадки на представлений товар на сайті. Налаштування преса для фурнітури грунтується на типі використовуваної фурнітури, товщині і типі тканини. Вихідні характеристики можуть мати різні параметри, прес можна переналаштувати. Враховуйте також зручність роботи з ручним і ножним пресом. Крім преса дуже часто в процесі установки фурнітури необхідно користуватися додатковим обладнанням: разбойчік і пробойчік, які підбираються на підставі розмірів отвору.

Ножний прес для установки фурнітури

При постійній роботі з фурнітурою на взутті, сумках та одязі виберіть прес ножний, який значно полегшить роботу з декором знизивши час і витрати на установку. Він стійкий, дозволяє регулювати силу удару і працювати з товаром за допомогою двох рук.

Ручний прес для установки фурнітури

Ручний прес займає мало місця на робочій поверхні, використовується як на серійному, так і на ручному виробництві. За допомогою ручного преса Ви з легкістю встановіть фурнітуру будь-якого розміру. Ручний прес - недорогий, але слід враховувати регулювання сили удару. Правильна настройка допоможе виконувати різні види робіт з різною фурнітурою.

Пневматичний прес або автоматична лінія установки фурнітури

Робота з великими партіями має на увазі перехід на нове обладнання - автоматична машина для установки перлів або пневматичний прес для установки фурнітури, купити які ви можете у наших партнерів NGS.

Купити прес для установки фурнітури від виробника

Купити прес для установки фурнітури можна на сайті ARTSTEP або в фірмових магазинах NGS. Фахівці ARTSTEP допоможуть підібрати оптимальну для вашого виробничого процесу модель преса. Консультація, налагодження устаткування і допомогу в роботі - гарантується.

Товар “Преса для установки фурнітури
доданий до вашого замовлення

Ви можете подивитися своє замовлення в Особистому кабінеті

Продовжити покупки
Увійти за допомогою облікового запису в соціальній мережі
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
*