Нова колекція швейної фурнітури ARTSTEP

Нова колекція швейної фурнітури ARTSTEP
26/08/21

Компанія ARTSTEP розробила нову всесезонну колекцію швейної фурнітури 2021/22 і готова презентувати новинки виробникам легкої промисловості.

Поповнення асортименту фурнітури включає ексклюзивні розробки Модельного будинку ARTSTEP. В основі концепції швейної колекції лежать сучасні одежні тенденції, гра кольорів, мікс тканин і поєднання різних стильових спрямувань в одному образі.

Клієнт зможе знайти актуальну фурнітуру для пошиття продукції, оновити моделі і створити власні тренди. Одяг дає можливість для самовираження та комунікації зі світом. І в насущних умовах розмова ведеться через увагу до деталей, які наповнюють образ, ніби пазли. Дізнатися про тенденції моди можна в нашому блозі.

Колекція фурнітури для одягу

Асортимент швейної фурнітури виробника ARTSTEP розширили металеві, пластикові і силіконові вироби, а також товарні позиції, яких не було раніше в арсеналі. Виведено нові кольори фурнітури, що входять в палітру трендових відтінків.

Перелік новинок включає широкий вибір робочої і декоративної фурнітури:

Побачити всі позиції з прикладами застосування можливо в Каталозі швейної фурнітури, який доступний на замовлення.

Швейна фурнітура від виробника

Придбати унікальну фурнітуру від виробника на модному ринку України можна онлайн, по телефону або в фірмових шоу-румах компанії. Ми пропонуємо виробництво фурнітури в індивідуальному дизайні, послуги перефарбування і обтягування виробів тканиною або шкірою під замовлення.

Замовляйте особисту презентацію фурнітури з нової швейної колекції ARTSTEP у менеджера!


Одеса. 26.08.2021
ARTSTEP

Увійти за допомогою облікового запису в соціальній мережі
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
*