Швейна фурнітура ARTSTEP на виставці Kyiv Fashion 2021

Швейна фурнітура ARTSTEP на виставці Kyiv Fashion 2021
10/09/21

Стенд швейної фурнітури ARTSTEP був представлений на найбільшому B2B-майданчику Kyiv Fashion 2021, який відвідала цільова аудиторія швейної промисловості України та країн зарубіжжя. Викладка зразків фурнітури поєднала діючий асортимент і новинки, які вже доступні до замовлення.

У Міжнародному виставковому центрі Києва протягом трьох днів з 7 по 9 вересня 2021 року було представлено нові колекції осінь-зима 2021/22 брендів повсякденного, ділового і верхнього чоловічого, жіночого та дитячого одягу, білизни і купальників, обладнання і комплектуючих для швейного виробництва. Відвідувачі отримали можливість ознайомитися з актуальними трендами та розширити ділове співробітництво.

Експозиція фурнітури для одягу ARTSTEP

Швейна фурнітура виробництва ARTSTEP — це якісні комплектуючі, призначені для застібання і декорування одягу, білизни, поясів та інших шкіргалантерейних товарів. На стенді компанії була зібрана унікальна фурнітура, виготовлена на основі розробок Модельного будинку виробника:

У всесезонній колекції фурнітури для одягу презентовані нові товарні позиції і кольори, обрані з урахуванням того, яка швейна фурнітура буде затребувана на одязі 2022. Запропоновано варіанти пришивного і просувного декору з відсиланням на брендування.

Як купити швейну фурнітуру оптом від виробника

Купити швейну фурнітуру можна готову і під індивідуальне замовлення. Компанія надає послуги брендування фурнітури для збільшення впізнаваності торгової марки клієнта.

Повний швейний асортимент можливо побачити в фірмових шоу-румах, інтернет-магазині або по замовленню особистої презентації у менеджера. Пропонуємо також замовити швейний каталог з прикладами застосування фурнітури на одязі.

Приєднуйтесь до співпраці з ARTSTEP і створюйте по-справжньому модні тренди разом з нами!


Одеса. 10.09.2021
ARTSTEP

Увійти за допомогою облікового запису в соціальній мережі
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
*