Брендування

-

Брендування - це метод створити позитивний образ продукту, сформувати переваги та лояльність до бренду. Використовуючи фурнітуру з брендом Вашої компанії, можна підвищити впізнаваність і виділити її серед різноманіття товарів.

Створення брендованої фурнітури починається з виявлення найбільш привабливого типу фурнітури або декору для Ваших товарів. ARTSTEP пропонує понад 100 типів фурнітури з логотипом, де кожен виріб має свої відмінності. Хочете замовити брендовану фурнітуру, але поки не вирішили, яку фурнітуру вибрати і як її застосувати? Ми допоможемо Вам зорієнтуватися в складнощах виробничого процесу.

Можливості брендування artstep

Лиття

Методом лиття можливо виготовити брендовану фурнітуру з металу або м'якого пластику (пластизолі). Залежно від типу товарів і від способу кріплення виробляється фурнітура з логотипом. Лита металева фурнітура може мати практично будь-який розмір, форму і дизайн (слова, заголовна буква, герб, зображення). Фурнітура з пластизолю може мати до 10 і більш кольорів і кілька шарів зображень, що дозволяє зробити виріб об'ємним і привабливим.

Лазер

Нанесення логотипу лазером - це гравірування по рівній поверхні декору або фурнітури. Переваги гравірування лазером полягають в невеликих партіях виробництва і привабливому зовнішньому вигляді. Недоліком гравіювання можна назвати неможливість нанесення на нерівні поверхні фурнітури.

Індивідуальний колір

Фарбування брендованої фурнітури - це створення неповторного образу, де колір матеріалу тканини буде збігатися з кольором фурнітури. Можливості ARTSTEP дозволяють виконати глянсове та матове напилення, гальванічні кольори (більше 10 відтінків), неонові кольори, будь-які кольори пантона. Можливо виведення кольорової палітри під замовлення.

ЯК ЗАСТОСОВУВАТИ брендовану ФУРНІТУРУ

Фурнітура брендована

Сфера застосування брендованої фурнітури дуже широка. 10-річний досвід роботи і індивідуальний підхід до кожного клієнта дозволяє нам реалізувати у життя практично будь-яку ідею.

Брендування взуття модельного, спортивного, повсякденного можливо при використанні декількох видів фурнітури. ARTSTEP пропонує взуттєву фурнітуру з логотипом: декор, герби, літери, пряжки, кнопки, перетяжки, вставки в устілки та інші.

Для виробництва швейних виробів (верхнього одягу, брюк, сорочок, спідниць, спортивних костюмів, спецодягу) використовується фурнітура з логотипом: пришивний декор, шеврони, нашивка, підвіс, кнопки, накінечники на шнурок та інші.

Виробники шкіргалантерейних товарів (сумок, гаманців, рюкзаків, валіз, ременів, портупей) використовують на товарах таку фурнітуру, як люверси, дрібний декор, літери, таблички, нашивки, логотипи та інші.

Рекламні агентства знайдуть цікаві ідеї для реалізації проектів: сувенірів, брелоків, емблем, табличок, гербів та інших виробів.

При виготовленні м'яких та корпусних меблів для персоналізації застосовують фурнітуру у вигляді металевих табличок, гербів, емблем з пластизоли.

Також брендовану фурнітуру від ARTSTEP можна побачити на брелоках, браслетах, вхідних дверях, кубках, медалях.

Не знайшли свою фурнітуру? Зверніться до нас - і ми розробимо її з нуля!

Увійти за допомогою облікового запису в соціальній мережі
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
*