Фурнітура для устілки взуттєвої з логотипом

Сортувати
Показати по: 30
Вставка в устілку A.FP-307
Вставка в устілку A.FP-307
  • КОЛІР:
від

0

грн.
від 10.64 грн.
Вставка в устілку A.FP-318
Вставка в устілку A.FP-318
  • КОЛІР:
від

0

грн.
від 11.92 грн.

Фурнітура взуттєва VIP роздільний бренд - це вироби, які неодмінно стануть прикрасою будь-вишуканої моделі взуття. Відрізняється даний вид фурнітури тим, що вона складається з декоративних елементів, з'єднаних містками, які відламуються при установці . Має зворотну частину для кріплення на матеріал. Ставиться такий виріб за допомогою преса і спеціальних оснасток - насадок на прес. Після установки на товарі залишаються окремі елементи декору (букви або геометричні фігури), кожен з яких закріплений окремо. Це дозволяє застосовувати VIP роздільний бренд на тих місцях взуття, де є опуклий профіль, наприклад, на заднику або в носочній частині.

Декорування взуття виробами на кшталт B.FM-2350 вносить свій внесок у створення стильного і гармонійного образу. Аналогічно можна прикрасити товар і написом з роздільними буквами, які встановлюються таким же чином. Разом з роздільним брендом можна застосовувати на взутті й іншу брендовану фурнітуру:

  • у вигляді герба;
  • вставка в устілку з лого або назва компанії;
  • слова назви бренду;
  • таблички з логотипом;
  • букви металеві протягнуті.
Замовити фурнітуру VIP роздільний бренд для взуття можна у нас на сайті компанії ARTSTEP (єдиного виробника і найбільшого постачальника фурнітури для взуття в Україні) або в наших шоу-румах. Також ми надаємо послугу за індивідуальною розробкою виробів за ескізами замовника. Так що якщо Ви хочете встановити на взуття роздільий напис власного змісту - звертайтеся до наших фахівців.

Товар “Фурнітура для устілки взуттєвої з логотипом
доданий до вашого замовлення

Ви можете подивитися своє замовлення в Особистому кабінеті

Продовжити покупки
Увійти за допомогою облікового запису в соціальній мережі
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
*