Фурнітура флажки Розмір 16

Сортувати
Показати по: 30
SALE
Прапорець A.FM-3529
Прапорець A.FM-3529
  • РОЗМІР:
  • КОЛІР:
від

0

грн.
від 5.76 грн.

ПОДИВІТЬСЯ НАШІ ПРЯЖКИ

Перейти в КАТАЛОГ

Прапорці металеві - вид декору, аналогічний підвісці, але підвішуються виключно на ремінець певної ширини. Фурнітура прапорець має прямокутну форму і більш чіткі межі. Може бути наскрізним, а також мати профіль для нанесення логотипу, назви бренду або торгової марки клієнта за допомогою лазера. Фурнітура прапорець представлена ​​в діапазоні розмірів ремінця від 15 до 25 мм. Асортимент кольорової палітри декору прапорець підібраний таким чином, що ви зможете знайти йому в комплект фурнітуру іншого виду (пряжку, шлевку, люверси, підвіси і іншу) в одному тоні. Найбільш часто Ви можете зустріти прапорці в таких кольорах: червоне золото, темний нікель, глянсове срібло, сатин і вінтажну срібло.

Застосувати металевий декор у вигляді прапорця можна на взуття (вгорі або внизу халяви, на Берець), на верхньому одязі, на рюкзаках, сумках і інших товарах шкіргалантереї. Кріпиться фурнітура прапорець зазвичай на ремінець, але є моделі які додатково закріплюються вусами. Прапорець фурнітура проводиться методом лиття зі сплаву металу. Унікальність фурнітури від ARTSTEP в багатофункціональному застосуванні, як кожного виробу і довговічності. Весь декор виготовляється на виробничих потужностях нашої компанії.

Ціна на декоративний прапорець фурнітуру вказана для кожного товару. Всі вироби, які представлені на сайті є в наявності на складі. Компанія ARTSTEP - розробка фурнітури під замовлення, брендування, нанесення логотипу на профіль вже існуючих елементів декору, робота з виробником безпосередньо - поставки зі складу.

Товар “Фурнітура флажки
доданий до вашого замовлення

Ви можете подивитися своє замовлення в Особистому кабінеті

Продовжити покупки
Увійти за допомогою облікового запису в соціальній мережі
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
*