Чоловіча колекція Зима 2019/2020

Колекція фурнітури і декору на чоловіче взуття сезон осінь-зима 2019-2020

Функціональна фурнітура

Наповнення чоловічої колекції завжди підпорядковане практичності і універсальності. Дотримання цих принципів дає нам можливість сформувати функціональну і застосовується колекцію. Такі вироби виявляють всю багатогранність чоловічого образу, залишаючи його стриманим і лаконічним.

Матеріали

Актуальність саме цієї категорії продиктована тенденціями моди і затребуваністю розхідники як робочого елемента. Дизайнери світових брендів все більш активно наділяють просту петлю запам'ятовується формою і самобутнім чином. Лише расходник і шнурок можуть створити грандіозну композицію і зробити особливою будь-яку пару взуття.

Еластична фурнітура

В 2019 м'який пластик був представлений з новою силою на паризькому тижні моди практично у всіх колекціях іменитих будинків мод. Він проявився різних матеріалах і місцях застосування. Для нашого ринку ця фурнітура особливо актуальна і її застосування виходить далеко за рамки взуттєвого виробництва. Це унікальний вид фурнітури. У ньому поєднані такі якості як: робоча функціональність, що декорують властивості, простота і зрозумілість застосування.

Замовити друкований каталог, задати питання

Увійти за допомогою облікового запису в соціальній мережі
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
*