Жіноча колекція Весна-Літо 2017

При створенні даної колекції було приділено увагу потребам клієнта. Ми зосередили свої зусилля на пошук інноваційних методів останнього покоління, здатних допомогти створювати впізнавану фурнітуру для взуття. Одночасно не втрачали з поля зору вимоги стилю і сучасних тенденцій моди.

Завдяки взаємодії інновацій і дизайнерських розробок, була створена сучасна лінія зручним і стильним фурнітури, яка володіє основними якостями, близькими кожному виробнику взуття - легкістю в установці, лаконічністю і зрозумілістю.

ЛЕГКІСТЬ ВСТАНОВЛЕННЯ

Створюючи кожен виріб, ми звертаємо увагу не тільки на дизайн, але і на практичність. Продумуємо для кожного виробу просте і надійне кріплення. Деякі вироби фурнітури мають кілька видів кріплення. Ви маєте можливість вибрати найбільш зручний для Вас варіант.

зрозуміле ЗАСТОСУВАННЯ

Фурнітура для взуття з нашої нової колекції близька і зрозуміла виробнику взуття. Споживач, в свою чергу, підсвідомо ідентифікує готову модель взуття як стильний, естетичний і бажаний образ.

ЦІЛІСНІСТЬ І лаконічність

Наша колекція - це відображення світових тенденцій в дизайні взуття, де складні елементи набувають чіткі лінії і геометричні форми.

Замовити друкований каталог, задати питання

Увійти за допомогою облікового запису в соціальній мережі
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
*