Кнопки фурнітура Розмір 20

Загальна кількість: 25

Показати по
Сортувати
Показати по: 30
Магніт K.FM-85-15
Магніт K.FM-85-15
 • РОЗМІР:
 • КОЛІР:
від

0

грн.
від 18.15 грн.

ПОДИВІТЬСЯ НАШІ ХОЛЬНІТЕНИ

Перейти в КАТАЛОГ

Кнопки - це фурнітура, яка використовується для з'єднання двох частин вироба. Кнопка має чотири складові частини, по дві на кожну половину. Встановлюються металеві кнопки за допомогою притискного механізму. Фурнітура кнопки має різні види і різну форму, що розширює сферу застосування виробу. У комплекті з кнопкою часто використовуються перетяжки і декор. Кнопка може мати як декоративну, так і робочу функцію. Металеві кнопки від ARTSTEP представлені в трьох розмірах: 12,5, 15 і 17 мм. Ви можете вибрати колірову палітру із заявлених: золото, срібло і чорний нікель. Проводиться кнопка методом штампування. Застосування фурнітури кнопка:

 • взуття для чоловіків і жінок;
 • верхній одяг;
 • сумки, клатчі та рюкзаки;
 • парасолі;
 • вироби шкіргалантереї;
 • штори, подушки та інший декор.
Кнопки, виготовлені нашою компанією ARTSTEP, можна купити в роздріб та оптом у нас на сайті або в наших магазинах. Вибрати кнопку в якості фурнітури можна грунтуючись на декількох пунктах:
 • розмір (для великих елементів одягу підійдуть великі кнопки, на взуття можна застосуй кнопки маленького розміру);
 • кольорове оформлення (підбирайте на підставі основного кольору товару і текстилю);
 • спосіб застосування (де саме і як буде використовуватися кнопка).
Фахівці компанії ARTSTEP допоможуть оформити замовлення, уточнити наявність і вартість кнопок, а також підберуть оснащення для установки. Часто кнопки, що встановлюються розвальцюванням, називають клямернимі. При правильній роботі з пресом у вас не виникнуть проблеми при установці, але якість кріплення таким способом вважається більш надійним. Кнопки по праву можна назвати одним з найбільш поширених видів фурнітури. Вони прості в застосуванні і подобаються кінцевого споживача. Багато покупців вибирають виріб з кнопками, вважаючи його більш стильним і зручним в повсякденному використанні. Кнопка зайняла лідируючі позиції і поступово витісняє гудзик з одягу. Це відбувається багато в чому завдяки тому, що є деякі технологічні особливості конструювання, які не дозволяють застосовувати для застібання іншу фурнітуру крім кнопки.

ARTSTEP виробляє фурнітуру і декор для різних галузей легкої промисловості. Асортимент продукції сформований таким чином, що кілька виробів можна з легкістю скомпонувати на одному товарі (взуття, сумка, одяг та інші вироби). Компанія ARTSTEP пропонує своїм клієнтам нові колекції декоративної фурнітури, розроблені на підставі особливостей нашого ринку і тенденцій світової моди.

Товар “Кнопки фурнітура
доданий до вашого замовлення

Ви можете подивитися своє замовлення в Особистому кабінеті

Продовжити покупки
Увійти за допомогою облікового запису в соціальній мережі
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
*