Кнопки Каппа (тентові)

Загальна кількість: 3

Показати по
Сортувати
Показати по: 30
Кнопка каппа K.KB-612 комплект
Кнопка каппа K.KB-612 комплект
  • РОЗМІР:
  • КОЛІР:
від

0

грн.
від 994.38 грн.
Кнопка каппа K.KB-613 комплект
Кнопка каппа K.KB-613 комплект
  • РОЗМІР:
  • КОЛІР:
від

0

грн.
від 821.95 грн.
Ціну знижено
Кнопка каппа K.KZ-613 комплект
Кнопка каппа K.KZ-613 комплект
  • РОЗМІР:
  • КОЛІР:
від

0

грн.
від 7225.12 грн.

Каппа кнопки від виробника фурнітури ARTSTEP

Каппа кнопки, також називаються тентовими, є функціональними елементами фурнітури, що використовуються для закріплення і декору одягу, товарів галантереї, взуття, головних уборів та інших виробах.

Що таке каппа кнопки?

Каппа кнопки - це вид фурнітури, що мають форму плоскої пластинки з отвором у центрі та невеликими бортами навколо. Кнопки каппа складаються із 4-х частин. Вони виготовляються в різних гальванічних кольорах та розмірах із металевих сплавів методом штампування.

Як використовують каппа кнопки?

Кнопки каппа використовуються для закріплення різних елементів одягу, таких як коміри, манжети, кишені та інші деталі. У сумках та товарах шкіргалантерейного виду на кишенях. У взутті - для кріплення декоративних елементів матеріалу.
Кнопки забезпечують міцне та надійне з'єднання, зберігаючи при цьому елегантний зовнішній вигляд виробу. Завдяки своїй простоті та універсальності, каппа кнопки підходять як для повсякденного, так і для підвищеного одягу.

Як встановлюють кнопки каппа?

Установка каппа кнопок проводиться з використанням преса для встановлення фурнітури, спеціальних оснасток (матриць або пуансонів), які підбираються індивідуально під кожну частину та розмір кнопки. Відео-інструкцію щодо встановлення кнопки каппа представлено на YouTube каналі ARTSTEP.
Разом із комплектом кнопок каппа ви можете придбати оснастки для швидкого надійного встановлення.
Каппа кнопки є практичним рішенням як робоча фурнітура. Їх конструкція та дизайн роблять їх популярним вибором для дизайнерів та виробників одягу. ARTSTEP пропонує кнопки в широкому асортименті:
Замовити кнопки каппа можна на сайті або в будь-якому з фірмових шоу-румів у містах: Харків, Львів, Дніпро, Одеса, Хмельницький, Бровари.

Товар “Кнопки Каппа (тентові)
доданий до вашого замовлення

Ви можете подивитися своє замовлення в Особистому кабінеті

Продовжити покупки
Увійти за допомогою облікового запису в соціальній мережі
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
*