Кобурні кнопки

Загальна кількість: 1

Показати по
Сортувати
Показати по: 30
Кобурна застібка A.FM-3279
Кобурна застібка A.FM-3279
  • КОЛІР:
від

0

грн.
від 3.43 грн.

ПОДИВІТЬСЯ НАШІ ПРЯЖКИ

Перейти в КАТАЛОГ

Кобурна кнопка - фурнітура, яка фіксує ремінь завдяки «грибообразній» формі. Може бути встановлена ​​загвинчуванням однієї частини в іншу, або забивається наглухо молотком. Виконує функцію, схожу з пряжкою - з'єднує, фіксує і регулює довжину двох замкнутих решт ременя. Може бути використана як робочий елемент, а також як декор. При використанні кобурної застібки у вигляді робочого елемента отвір в ремені робиться спеціальним пробійчиком (круглий отвір з поздовжнім прорізом) для надійної фіксації ременя на застібці. Кобурна застібка часто використовується в комплекті зі шльовкою.

ARTSTEP виробляє фурнітуру в асортименті кольорової палітри - при необхідності можна купити кнопку кобурну в одному кольорі з іншими елементами. Широка палітра кольорів допоможе вам підібрати кобурну застібку під основний колір виробу. Кнопка кобурна також має назви - гвинт кобурний, пукли або кнопка гвинтова. У дизайні сумок, взуття і поясів складного дизайну все частіше застосовують даний вид фурнітури. Так само кобурні гвинти сьогодні використовують при виготовленні гаманців, браслетів, папок, блокнотів та інших виробів у шкіргалантереї.

Кнопка кобурна (гвинтова) дуже проста в застосуванні кінцевим споживачем. Кобурна застібка призначена не тільки для фіксації, а й може виступати як стильний декор. Компанія ARTSTEP пропонує для своїх клієнтів придбати кобурну кнопку онлайн на сайті або у фірмовому магазині в містах: Одеса, Харків, Дніпро, Львів, Бровари. Фахівці нашої компанії допоможуть вибрати кнопку кобурну необхідного Вам кольору в потрібній кількості, проконсультують по установці і оснастці на прес.

Товар “Кобурні кнопки
доданий до вашого замовлення

Ви можете подивитися своє замовлення в Особистому кабінеті

Продовжити покупки
Увійти за допомогою облікового запису в соціальній мережі
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
*