Планки для пряжек

Загальна кількість: 1

Показати по
Сортувати
Показати по: 30
Планка для пряжки T.FM-P
Планка для пряжки T.FM-P
  • РОЗМІР:
  • КОЛІР:
від

0

грн.
від 1.3 грн.

Планки для пряжки - деталь, яка дозволяє заощадити час установки пряжки на ремінь, оскільки в такому випадку немає необхідності виготовляти додатковий ремінець. Планка кріпиться хольнітенами. Використовуючи планку в комплекті з пряжками ARTSTEP, ви отримаєте якісну фурнітуру, застосовувати яку можна на взутті, сумках, поясних ременях і одязі. За допомогою мініатюрної планки Ви зможете знизити час установки і витрати на виробництво.

ARTSTEP виробляє фурнітуру в широкому асортименті. У фірмових шоу-румах нашої компанії представлено понад 20 000 видів виробів різного виду, розміру і типу застосувань. Ми пропонуємо комплексні рішення для виробничих підприємств: монохромність фурнітури, вироби в одному стилі, брендування фурнітури, нанесення лазером логотипу на існуючі товарні позиції, перефарбування в глянцеві та матові кольори, індивідуальні розробки під конкретний виріб.

Співпраця з ARTSTEP вирішить питання товарного запасу фурнітури і термінових поставок окремих позицій. Купити під замовлення планки для пряжки можна на сайті або шоу-румі в містах: Одеса, Львів, Бровари, Дніпро, Харків. Ми здійснюємо доставку в будь-яке місто України. Термін поставки фурнітури ARTSTEP залежить від наявності товару на складі та місця розташування покупця.

Товар “Планки для пряжек
доданий до вашого замовлення

Ви можете подивитися своє замовлення в Особистому кабінеті

Продовжити покупки
Увійти за допомогою облікового запису в соціальній мережі
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
*