Пробійчики

Загальна кількість: 4

Показати по
Сортувати
Показати по: 30
Пробойчік круглий
Пробойчік круглий
  • РОЗМІР:
від

0

грн.
від 401.4 грн.
Пробойчік для кобурною застібки 3279
Пробойчік для кобурною застібки 3279
  • РОЗМІР:
від

0

грн.
від 624.4 грн.
Пробойчік квадратний для 081 люверса
Пробойчік квадратний для 081 люверса
  • РОЗМІР:
від

0

грн.
від 446 грн.
Пробойчік овальний для 60 люверса
Пробойчік овальний для 60 люверса
  • РОЗМІР:
від

0

грн.
від 624.4 грн.

ПОДИВІТЬСЯ НАШІ БЛОЧКИ

Перейти в КАТАЛОГ

Ручний пробойчік - це пристрій для пробивання отворів різної форми в товарі різної товщини. Також має назви пробійник або вирубка. Отвори створюються при ударі молотком про пробойчік. Виготовляється із загартованої сталі. Застосовується широко в кожгалантерейной галузі, але також можна використовувати для виготовлення отворів в картоні, листової пластиці, гумі та різних тканинах. За допомогою пробойчіка можна встановити фурнітуру і декор з наскрізними отворами:

  • люверси;
  • блочки;
  • кобурною кнопки;
  • декор середніх розмірів.
Також пробойчіком можна зробити отвори для протягування язичка пряжки або оригінальний візерунок на шкірі.

Пробійники для шкіри

Сьогодні з натуральної та штучної шкіри виробляється велика кількість виробів: взуття, сумки, рюкзаки, гаманці, ремені та інше. Для отримання рівних отворів правильної форми (коло, овал, крапля) рекомендується використовувати пробійник. Стандартний пробійник (пробойчік) являє собою трубку з фаскою і порожниною всередині для вибірки запресованого товару. Робочою частиною пробійника є ріжучакромка, яку можна при необхідності заточувати. Діаметр отворів від 1 до 3,5 мм. Також в асортименті представлені пробойники з овальною формою вирубки отворів.

Робота з ручним пробійником

Ручний пробійник для круглих і інших отворів робить отвори з рівними краями, без розривів і зажевиванія товару. Всі роботи з металевими пробійником пов'язані з ручною роботою, яка вимагає уваги і витрат часу. Всі роботи проводяться на рівній поверхні капролона, гуми або фанери. Перед пробиттям і формуванням отвору необхідно зробити розмітку - і тільки після цього прийматися за роботу. Пробиття проводиться під прямим кутом. В кінцевому результаті ми отримуємо отвір потрібного нам діаметра. Купити пробійник (пробойчік) можна на сайті або замовити через фірмові магазини ARTSTEP. Весь асортимент ручних пробійників представлений на сайті. Фахівці нашої компанії допоможуть підібрати обладнання для установки фурнітури ARTSTEP. Ми не тільки продаємо фурнітуру, а й надаємо повний спектр послуг від розробки нового вироби до установки його на взутті або одязі.

Товар “Пробійчики
доданий до вашого замовлення

Ви можете подивитися своє замовлення в Особистому кабінеті

Продовжити покупки
Увійти за допомогою облікового запису в соціальній мережі
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
*