Фіксатори та кінцевики на шнурок

Сортувати
Показати по: 30
Фіксатор шнурка на два отвори A.FP-840B/2+A.FP-840A
Фіксатор шнурка на два отвори A.FP-840B/2+A.FP-840A
 • КОЛІР:
від

0

грн.
від 10.36 грн.
Фіксатор шнурка A.FP-840B+A.FP-841A
Фіксатор шнурка A.FP-840B+A.FP-841A
 • КОЛІР:
від

0

грн.
від 6.23 грн.
Кінцевик на шнурок під вузол A.FP-3430A
Кінцевик на шнурок під вузол A.FP-3430A
 • КОЛІР:
від

0

грн.
від 3.77 грн.
Закінчення на шнурівку A.FP-3429А
Закінчення на шнурівку A.FP-3429А
 • КОЛІР:
від

0

грн.
від 3.19 грн.

Фіксатори та кінцевики на шнурок (шок-корд)

Фіксатори та кінцевики застосовуються як універсальні затискачі шнурка та шок-корда на амуніції, спецодязі, спортивних костюмах, верхньому одязі, рюкзаках, взутті, спальниках, чохлах та іншому спорядженні для максимально швидкого регулювання і наступної фіксації довжини шнурка або шок-корда. Це важливе доповнення до функціоналу шнурівки.

Головна задача фіксаторів — затягнути і стаціонарно зафіксувати шнурівку або шок-корд на підсумках, камербандах, капюшонах, манжетах, рукавах та інших елементах обмундирування в необхідному положенні.

Кінцевики застосовуються в якості елементів, які запобігають тороченню вільного кінця шнурівки, таким чином захищають його від пошкоджень та подовжують термін служби. За допомогою кінцевиків можна зручно переміщувати шнурок на спорядженні. Кінцевики виконують не тільки робочу, а й декоративну роль, візуально покращуючи зовнішній вигляд кінця шнурка.

Конструкція фіксаторів шнурка

Фіксатори шнурка, які обмежують довжину шнурівки, мають надійний пружинний механізм і спеціальну кнопку-стопор, натискаючи на яку, можна легко переміщувати обмежувач та регулювати необхідну довжину шнурка.

Обмежувач є простою і водночас важливою деталлю тактичного спорядження, яка робить використання речей більш практичнішим та зручнішим. Фіксатор дозволяє закріпити шнурок або шок-корд у затягнутому стані одним простим натисканням на кнопку. Види фіксаторів на шнурок:

 • на один отвір;

 • на два отвори.

Конструкція кінцевиків на шнурок

Крізь кінцевики продягається і фіксується шнурок за допомогою заглушки або вузлом. Кінцевики встановлюються з трьохщілинною перетяжкою A.FP-2206, яка має спеціальний отвір під шнурок, підходять для застібок швидкого скидання.

Виробництво фіксаторів і кінцевиків на шнурок

Компанія-виробник фурнітури ARTSTEP пропонує один з найбільших асортиментів тактичної фурнітури на території України. В асортименті фурнітури для тактичного спорядження ARTSTEP представлені кінцевики та фіксатори шнурка з міцного поліаміду (нейлону). Фурнітура підійде для пошиття професійного, туристичного, спортивного, мисливського, рибального екіпірування та інших тактичних товарів.

Кінцевики та фіксатори шнурка виробництва ARTSTEP володіють високими показниками якості та наступними характеристиками:

 • виготовлені з якісного поліаміду;

 • мають міцний механізм;

 • витримують навантаження;

 • надійно фіксують шнурок або шок-корд;

 • зручно регулюються;

 • мають довготривалий строк використання;

 • не рухаються довільно.

Підібрати фурнітуру можливо у комплекті з фурнітурою для підсумків або готовими шнурками, виготовленими в єдиній кольоровій палітрі.

Купити фіксатори і кінцевики для шнурка оптом від виробника в Україні

Обмежувачі і кінцевики для шнурівки продаються оптом. Купити фурнітуру на шнурок відмінної якості можна напряму у виробника тактичної фурнітури ARTSTEP. Фіксатори та кінцевики для шнурка доступні в палітрі таких кольорів, як хакі, чорний та камуфляж (койот).

Купити фурнітуру на шнурок можна онлайн або в регіональних магазинах. Для замовлення в нашому інтернет-магазині необхідно залишити заявку на сайті, після чого з Вами зв`яжеться наш менеджер для уточнення всіх деталей. У фірмових шоу-румах можливо подивитися повний асортимент фурнітури та отримати консультацію спеціаліста вживу.

Мережа шоу-румів ARTSTEP знаходиться по всій території України. Нас можна знайти в Броварах, Львові, Харкові, Одесі, Хмельницькому, Дніпрі (дивіться контактні адреси на сайті). Наявність запасів фурнітури на складах дає можливість оперативно відправляти товар. Доставка здійснюється всією Україною в стислі терміни.

Товар “Фіксатори та кінцевики на шнурок
доданий до вашого замовлення

Ви можете подивитися своє замовлення в Особистому кабінеті

Продовжити покупки
Увійти за допомогою облікового запису в соціальній мережі
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
*