НОВИНИ ARTSTEP - це завжди актуальна інформація про роботу і розвиток компанії ARTSTEP

ARTBLOG

 • 14/01/21

  Підбираючи аксесуари і фурнітуру для взуття, необхідно врахувати всі деталі. Вибір відповідних шнурків не менш значущий. Такі зав'язки забезпечують надійну фіксацію стопи в туфлях, кросівках, черевиках або чоботях. На кожен вид взуття кріпиться певний тип шнурка. Крім цього критерію, важливим є і розмір шнурка.

  Докладніше
 • 26/11/20

  Пряжка використовується не тільки як робочий елемент на предметах гардероба, але і в якості їх акцентної деталі. За допомогою такої фурнітури дизайнери вміло стилізують одяг, аксесуари галантереї та взуття. Путівники моди задають орієнтир на незвичайні конфігурації, розміри і текстури. Наприклад, прихильники шкіряних виробів показали альтернативний варіант оформлення ремінців за рахунок пряжки, обтягнутої шкірою.

  Докладніше
 • 30/10/20

  Сезон осінь-зима 2020-2021 оголосив тотальну моду на перлинні намистини. Перли спочатку були прирівняними до валюти, далі вони стали типовою прикрасою храмів і соборів, і нарешті, з них почали робити аксесуари, взуття і одяг.

  Докладніше
 • 18/09/20

  Швейна фурнітура - це деталь, без якої не обійтися у виробництві одягу. Представники швейної галузі стали частіше використовувати логобренди. Особливо затребувана фурнітура з логотипом, лейбли та етикетки.

  Комбінація двох відмінних логотипів в одному образі вважається моветоном. Однак монобренд можна одягнути в total look, використавши не поодиноку деталь, а цілий комплект брендованої фурнітури. Такий прийом вирішує проблему пошуку повного набору. Виходом із ситуації стане придбання всіх позицій в одному замовленні у одного виробника.

  Докладніше
 • 07/09/20

  Сучасна мода на сумки дивує різноманітністю форм і розмірів. Модельєри вдавалися з крайності в крайність: від гіперболізації розмірів сумок до створення мініатюрних образів. Практичність останніх викликала питання. Унікальним рішенням стало поєднання двох кардинально відмінних за розмірами сумочок в одному луці. Вони добре доповнюють одна одну в образі і знаходять додатковий сенс.


  Докладніше
 • 31/08/20

  Уявлення про комфортне взуття йде врозріз з модою. Ортопедичне взуття застосовують в лікувально-профілактичних цілях. Однак зручне взуття стало основним трендом багатьох модних будинків. Ортопедичне взуття проникає на червону доріжку. Тенденцію комфорту підтримують прихильники здорового способу життя. Мода трансформується і диктує нові умови, спрощуючи повсякденність.

  Докладніше
 • 10/08/20

  При пошитті спецодягу важливий не тільки вибір тканин, але і фурнітури. Від неї залежить якість і зносостійкість цих моделей. Спецодяг захищає людину і забезпечує її безпеку у виробничому середовищі. Тому робочий одяг повинен бути надійним і зручним.

  Докладніше
Увійти за допомогою облікового запису в соціальній мережі
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
*